Titokzatos ​Útitárs 3 csillagozás

Diana Hunt: Titokzatos Útitárs

Mégis kiben bízhatsz meg, ha senki sem az, akinek mondja magát?
A francia fotós, Alison Fouler megtapasztalja, hogyan lesz egy kétéjszakás vonatútból egycsapásra érzelmekkel teli hullámvasút.
Aaron Miller egy piszkosul vonzó férfi, csakhogy a viselkedése megfejthetetlen.
A titkok felfedése pedig súlyos következményekkel jár.
Alisonnak rá kell jönnie, hogy amibe belecsöppent, az még a legvadabb rémálmain is túltesz.
Létezhetnek valós érzelmek egy olyan világban, ahol minden a megtévesztésről szól?
Nem minden titok hazugság, de minden hazugság mögött egy titok rejlik.

NewLine, Bakháza, 2021
NewLine, 2021

Slezi96>!

Hűha! :O
Erre a könyvre nincsenek szavak.
Az biztos, hogy Diana Hunt írónő magasra tette a mércét az első könyvével. Volt szerencsém az elsők között elolvasni a könyvet, aminek nagyon örülök, nagyon szépen köszönöm még egyszer. A fülszöveg alapján csalódtam…de POZITÍVAN!
Ez a könyv hihetetlenül jó volt, mindenkinek csak ajánlani tudom!

Mimi_Taylor IP>!
Diana Hunt: Titokzatos Útitárs

Azon kevesek közé tartozom, akik még megjelenés előtt megismerhették ezt a kalandos utazást.
Diana Hunt, elsőkönyves magyar szerző, ez a tény azonban a sztorin cseppet sem látszik. Azt hiszem sikerült az írónőnek magasra tennie azt a bizonyos lécet, ezek után pedig nagy elvárással leszek a többi könyvét illetően. :)
Tetszett a sztoriban a humor, az önirónia, hogy a főszereplő, Alison, akinek a szemszögéből megismerhetjük a történetet, saját bevallása szerint sem tökéletes. :) Nem egyszer vihogtam fel olvasás közben, ami hatalmas pluszpont!!! Nagyon megkedveltem őt, bár néha szívesen fejbe kólintottam volna.
A karakterek egytől egyig szerethetőek, emberiek és emiatt sikerült közel engednem magamhoz őket.
Egyszóval élve: imádtam! ❤
Hálás vagyok Diának, hogy megalkotta ezt a történetet, és bízom benne, hogy még sok-sok ilyen remek sztorival fog megörvendeztetni bennünket!
Szívből ajánlom! Olvassátok, szeressétek!

noncsiii>!

Elvégre, ha egyszer már hallgatózok, akkor teljesen mindegy, mennyire csinálom arcátlanul, nem?

noncsiii>!

Az életünk döntések sorozatából tevődik össze. Ám akárhogy is erőlködünk, a sorsfordító választásokra sosen fogunk tudni felkészülni. Ezeknek a nehézsége mindig attól függ, mit nyerhetünk. Csakhogy, minél nagyobb a jutalom, minnél csábítóbb mértékeket ölt magára, a kockázat mindig ezzel arányosan nő. Mérlegelhetünk és gondolkozhatunk ezen a végtelenségig, de egy ponton kénytelenek vagyunk megállni és feltenni magunknak a végső kérdést.
Megyünk az eszünk után, a realitás talaján maradva. Vagy minden észérvet hátrahagyva, egy bizonytalanabb, ám jóval kecsegtetőbb útra lépünk, és hallgatunk a szívünkre.

noncsiii>!

Bizonyára mindannyian ismerünk olyan személyt vagy személyeket, akik mindenhonnan elkésnek.