Az ​erdő vándorai 1 csillagozás

Derenkó Dániel: Az erdő vándorai

Emma 11 évesen nekivág Európának, hogy megtalálja azt a szeretetet és békét, amit Londonban elveszített. Ám úgy tűnik, a sors még mást is el akar venni tőle: őt, saját magát. Hollandiában egy viharos éjszaka után már nincsenek emlékei. Nem tudja, ki ő, és honnan jött. Egy új, szépnek ígérkező élet veszi kezdetét egy mesés erdei iskolában, amely életet azonban hamarosan rettegett árnyak fenyegetik meg. Pusztulni kezd a város, pusztulni kezd a lány új otthona is. Mintha ő sehol nem lehetne boldog. Vajon elég bátor és eszes ahhoz, hogy megőrizhesse ezt az életét, vagy erről is le kell mondania? Vajon elég erős, hogy megmentse barátait az utcára kerüléstől és a haláltól? Vajon megleli emlékeit? És vajon képes megőrizni önmagát, vagy a világ árnyai őt is megmérgezik?

Könyv Guru, 2018
Könyv Guru, 2018

aydi
Derenkó Dániel: Az erdő vándorai

Valószínűleg nem én vagyok a célközönség. Ennyi idősen eléggé unatkoztam rajta. Nekem nem tartotta fent a feszültséget, nem izgultam egy kicsit se, hogy mi fog történni. Nem mondom, hogy rossz volt, de nekem olyan semmilyen se volt. Nem tudtam eldönteni mit akar ezzel az egésszel a szerző. Most akkor humoros vagy sem, misztikus vagy sem…

Lucy Strange: A fülemüleerdő titka
Naomi Novik: Rengeteg
Gabriella Eld: Emlékek Jordan számára
Melissa Albert: Hazel Wood – Mogyoróliget
Kerstin Gier: Az álmok első könyve
A. M. Aranth: Acorenu – Kiválasztva
Richelle Mead: A halál csókja
Mats Strandberg – Sara B. Elfgren: Tűz
J. K. Rowling – John Tiffany – Jack Thorne: Harry Potter és az elátkozott gyermek
Tasnádi István – Jeli Viktória – Vészits Andrea – Gimesi Dóra: Az ellopott időgép