Kémtanoda 4 csillagozás

Vagy olyan okos, mint egy KGB-ügynök?
Denis Bukin: Kémtanoda

Mit gondolsz, mi egy titkosügynök legfélelmetesebb fegyvere? Netán a robbanós tolla, a mandzsettájába rejtett mérgező nyilacska, esetleg egy különleges extrákkal felszerelt sportautó?
Egyik sem, hanem a memóriája!
Egy hírszerző sokszor csak egyetlen pillantást tud vetni valamilyen kulcsfontosságú dokumentumra, legyen az egy számokból és/vagy betűkből álló kód vagy egy térkép, és nem ritkán az élete múlik azon, meg tudja-e jegyezni.
Ezt a képességet azonban senki nem kapja ingyen, éppen ezért az emlékező technikák évezredek óta foglalkoztatják az embereket. Számos módszer létezik arra, hogyan fejleszd a saját emlékezőtehetségedet. A Kémtanoda segítségével olyan szintre emelheted a memóriádat, mint egy hírszerző ügynök.
Van kedved belevágni?

12-13 éves kortól!

Cor Leonis, 2020
268 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155893162 · Fordította: Illés Róbert

Kicsibogár>!
Denis Bukin: Kémtanoda

Denis Bukin: Kémtanoda Vagy olyan okos, mint egy KGB-ügynök?

Érdekes és hasznos könyv, amit biztos, hogy elő fogok többször is venni, hogy karban tartsam a memóriámat.

feden>!
Denis Bukin: Kémtanoda

Denis Bukin: Kémtanoda Vagy olyan okos, mint egy KGB-ügynök?

Elvégre nem rossz, de kétszer minimum el kell olvasni (legalább is szerintem), hogy beletudj esni a könyv ütemébe.Tele van memória fejlesztő folyamatokkal az egész egyébként.Kb ennyi is.