Bárcsak ​szeretnél 2 csillagozás

Dena Rhee: Bárcsak szeretnél

Maja hitetlenkedve meredt a magas, karcsú férfire, aki kiszállt a kocsiból és lezárta az ajtót. Roppant elegáns ruhát viselt, amelynek színe illett az autóéhoz. Más körülmények között Maja bizonyára jóképűnek találta volna, most azonban túl dühös volt ahhoz, hogy az idegen külsejétől befolyásolni hagyja magát. Gyorsan letekerte az ablakot.
– Magának aztán van bőr a képén, mister! – kiáltotta hangosan villámló szemekkel. – Már egy fél örökkévalóság óta várok a helyre. Ne mondja, hogy nem látta! Tulajdonképpen mit képzel, ki maga?

Maja dühében, amiért a férfi szemtelen módon elhappolta a kinézett egyetlen üres parkolóhelyet, el nem tudta volna képzelni, hogy valaha is közelebbi kapcsolatba kerülhet ezzel az undok alakkal.

Eredeti cím: Lessons of Love

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Sylvie

Hajja & Fiai, Debrecen, 1991

csallocintia>!
Dena Rhee: Bárcsak szeretnél

A zalaegerszegi bibliofülkében találtam ezt a könyvet. Természetesen visszaviszem :)

Nem tudtam, hogy milyen, vagy hogy tetszeni fog e, de vasárnap délután nekiálltam, és aznap végeztem is a könyvvel.
Nagyon nagyon tetszett :)
A legvégén jöttem rá, hogy film is készült belőle, és ráadásul Julia Roberts főszereplésével, aki az egyik kedvenc színésznőm. Alap, hogy ezután a filmet is látnom kell :)