Játszótárs 2 csillagozás

Drámajátékok és kreativitás a fejlesztőpedagógiában 5-10 éveseknek
Demeter Lázár Katalin: Játszótárs

„Játsszátok ​a gyerekekkel kedves játékaikat, s akkor együttműködnek veletek” – javasolja a felnőtteknek Don Bosco, a legendás szalézi szerzetes nevelő, aki korán felismerte, hogy a kisgyermekek életformája a játék. Mit játsszunk az öt-tíz éves gyermekekkel, ami örömükre szolgál, s egyben sokoldalúan fejleszti őket? Ebben kívánt segítséget nyújtani Demeter Lázár Katalin, amikor összegyűjtötte, és kötetbe rendezte közel húsz éves pedagógusi munkásságának legeredményesebb játék-kincseit. A mintegy háromszáz, rendszerezett fejlesztő játékból álló gyűjtemény részben a folklórból, részben a klasszikus gyermekjátékokból, részben a szerző saját, gyakorlatban jól bevált közös játékaiból építkezik. A gazdag gyűjteményt lényegre törő elméleti összefoglalók és eredeti gyermekrajz illusztrációk teszik hitelessé. Jó szívvel ajánlom Demeter Lázár Katalin könyvét azoknak a szülőknek, akik szívesen játszanak együtt gyerekeikkel, s születésnapi zsúrokra, közös kirándulásokra és táborozásokra… (tovább)

Sicc>!
Demeter Lázár Katalin: Játszótárs

Demeter Lázár Katalin: Játszótárs Drámajátékok és kreativitás a fejlesztőpedagógiában 5-10 éveseknek

Nagyon szeretem! Jól használható a foglalkozásokhoz!:)

batyuvitéz>!
Demeter Lázár Katalin: Játszótárs

Nagyon jó. Sokat játszottunk a fiammal a segítségével.