Piszkos ​múlt 8 csillagozás

Dee Dumas: Piszkos múlt

A Piszkos alku című könyvben megismert karakterek rövid története

Álomgyár, Budapest, 2020
Álomgyár, Budapest, 2019

klara_matravolgyi
Dee Dumas: Piszkos múlt

Ez a novella Zak és Faizah kapcsolatát meséli el. Nagyon tetszett, szívesen olvasnék róla regényt is.

Ács_Milán
Dee Dumas: Piszkos múlt

Rövidke kis novella, mindössze 20 oldalas, egy kis bevezető Zakaria Fadaei életébe. Nekem ez a 20 oldal elég volt arra, hogy el tudjam dönteni, hogy szeretném-e jobban megismerni ezt a fiút. Bármennyire szeretném azt mondani, hogy igen, az nem lenne igaz.
Maga az alaptörténet nem rossz, végre egy olyan történet, ahol nem minden szép és jó, nem minden rózsaszín. Ez határozottan tetszett.
Viszont ami abszolút nem tetszett, az a stílus, ahogyan tálalva lett. Nem fogott meg és nem érzem azt, hogy szeretni tudnám a történet további alakulását, így inkább bele sem kezdek annak olvasásába. Sajnálom! :-(

B_Viki23 P
Dee Dumas: Piszkos múlt

Szerintem nem ezzel a novellával kellett volna kezdenem, ha megakarom ismerni az írónő munkásságát, mert rövid és számomra kicsit unalmas/értelmetlen, semmitmondó a „cselekmény”.

janee P
Dee Dumas: Piszkos múlt

Azt hittem ez a novella a két könyv közötti szösszenet, de szerintem ez inkább a könyvre irányuló kedvcsináló. Ettől függetlenül is tetszett, mert megmutatja Zak miért lett olyan amilyennek a könyv elején megismerhetjük. Kellemes összefoglalás, kedvcsináló, a kép pedig nagyon találó. És most irány a második rész! :)