Horgolás ​pólófonalból 7 csillagozás

25 hasznos holmi újrahasznosított fonalból
Dedri Uys: Horgolás pólófonalból

A 25 modellel mintaleírása ötletet ad arra, hogyan készítsünk újrahasznosított textíliákból izgalmas kiegészítőket és lakáscikkeket. Minden leírás elején közöljük az adott modell elkészítéséhez szükséges eszközök és alapanyagok listáját, valamint a horgoláspróbára és a kész tárgy méreteire vonatkozó adatokat. A Tisztítási útmutatóban az elkészült tárgy tisztítására és további kezelésére vonatkozó információkat közlünk.
A könyv végén a pólófonal-készítés három különböző módját ismertetjük, és bemutatjuk a horgolásban használatos alapszemeket és pálcákat, illetve néhány speciális pálcát. Emellett a mintaolvasást, a tűválasztás szempontjait és a színváltás, valamint a befejezés és a száleldolgozás technikáit tekintjük át.

Cser, Budapest, 2016
144 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632784694 · Fordította: Vági Emőke

Ritaanya>!

Dedri Uys: Horgolás pólófonalból 25 hasznos holmi újrahasznosított fonalból

Egyik kedvenc alkotókönyvem lett. Minden modellt szeretnék elkészíteni belőle. Tárolókosarat és karkötőt már el is készítettem.

Ancsibe>!

Dedri Uys: Horgolás pólófonalból 25 hasznos holmi újrahasznosított fonalból

Nagyon tetszenek a pólófonalból horgolt dolgok, így ez a könyv is jó helyre került hozzám. A tárolókosarat már el is készítettem, és még van pár dolog, amit kinéztem belőle, és remélhetőleg el is fog készülni. A család kiszortírozott pólói hozzám kerülnek, szóval az alapanyag megvan. :)