Három ​éjszaka 85 csillagozás

Debra Mullins: Három éjszaka

A kártyaszerencse forgandó – apja elveszti mindenét, s az ifjú, ártatlan Aveline Stoddard is elveszti lányságát. Apja adóssága és élete fejében odaígéri magát három éjszakára Lucien DuFeronnak. Három hosszú éjt kell eltöltenie szenvedéllyel és párját ritkító érzékiséggel e heves, lenyűgözően férfias fiatalember karjai között, akit a társaság csak Luciferként emleget kalandjai miatt. A három éj túlságosan hamar elszáll… s amikor letelik, a jóképű gazembernek nyoma veszik. Árulás juttatja bűnözők kezére Lucient. Öt évvel elrablása után visszatér Londonba – keresi a gaztett felelősét –, s megtalálja álmai asszonyát. Aveline még csábítóbb lett a feledhetetlen három éjszaka óta, melyet egymás karjában töltöttek. Lucien bosszúszomja nem maradhat kielégítetlenül. Ha a nyomok Aveline közeli hozzátartozójához vezetnek, vajon örökre tönkreteheti-e annak az egyetlen asszonynak a szerelmét, aki képes lenne megszabadítani őt?

Eredeti megjelenés éve: 2004

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Alexandra romantikus sorozat Alexandra

Alexandra, Pécs, 2004
384 oldal · puhatáblás · ISBN: 9633692482 · Fordította: Keresnyei Klára

Tóth_Orsolya_3 P>!
Debra Mullins: Három éjszaka

Első könyvem az írónőtől és nem csalódtam. Izgalmas, romantikus, megható, hozta, amit elvárok egy történelmi romantikus könyvtől.

Tamlilla>!
Debra Mullins: Három éjszaka

A történelmi romantikusok közül ez igazán a jobbak közé sorolandó. Végig megtartja a történet a lendületét, szórakoztató és kellőképpen izgalmas. Kapunk egy igazi macsó, rosszfiú főhőst és egy talpraesett, nagyon szimpatikus főhősnőt, valamint érdekes kerettörténetet. Minden adott egy kellemes hétvégi kikapcsolódáshoz.

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!
Debra Mullins: Három éjszaka

Gyönyörű borító csodálatos tartalom.
Ez egy csodálatos, megható történet volt, imádtam minden sorát, bár egyes helyeken meg is ríkatott. Ez sem árt egy szerelmes, történelmi romantikus könyvnél.
Nagyon hamar kiolvastam, nem volt benne egyetlen felesleges, vagy unalmas mondat sem.
spoiler
Jó kis csavaros történet volt ez, szerethető szereplőkkel, sok izgalommal, szerelemmel és gyengéd erotikával.

repe993 P>!
Debra Mullins: Három éjszaka

Régóta szemeztem ezzel a könyvvel és @Nikolett0907 nem volt rest meglepni vele. Mondanom sem kell, remekül szórakoztam. A történet egy kicsit meredek, mert azok alapján, amin mind Lucien, mind Aveline és Robert átment, nem lenne csoda, ha egyik sem lenne épelméjű. Abban a korban kevesebbe is belerokkantak a népek. Ennek ellenére, Lucien elég pompás gerincet növesztett, miután leesett neki a papírhuszas, hogy Dante tulajdonképp szívességet tett neki, amikor a pokol 5. bugyrába taszította… Szal, innen szép nyerni. Csak azt nem tudom, Robert anyjának mi volt a baja, mert Lucien sosem tett semmit ellene. Lehet, hogy már a létezése is elég volt…
Az meg a hab a tortán, hogy volt szerencsém személyesen is ismerni Klárit, de ennek már ~20 éve…

SICSI>!
Debra Mullins: Három éjszaka

Nagyon jó kis könyv volt, élveztem az olvasást. Nem voltak unalmas részek és nem magyarázott túl a szerző semmit. Bár a stílusa nem volt tökéletes, és voltak benne kérdéses részek, vagy amivel nem értettem egyet pl. spoiler de így is jó volt. Amit kiemelnék, mert szeretem, ha így történik, az az, hogy Lucien és Avaline végig őszinték voltak egymással és kiálltak egymásért.

kicsiboszi P>!
Debra Mullins: Három éjszaka

Az előző két olvasmányom olyan gyomrot megülő típus volt, kellett valami nagyon könnyű, limonádé, amolyan borítékolhatóan vattacukorfelhős kis valami. A Három éjszaka pont megfelelt a célnak, éppen azt nyújtotta, amire szükségem volt. Örültem volna, ha a jellemábrázolások picit mélyebbek lettek volna (mármint szépen kirajzolódtak a jellemek, csak lehetett volna kicsit ügyesebben, több alátámasztással is megoldani), illetve szerettem volna, ha a kibontakozó apa-lánya kapcsolat több szerepet kap. A történet alapjául szolgáló feláldozom a „tisztességem” a szeretteim boldogságárt felállás számomra érdekesebb lett volna, ha a lány kicsit nagyobb ellenállást tanúsít, úgy nagyobb súlya lett volna a tettének.

Debra Mullins: Három éjszaka

Az első könyvem az írónőtől és biztosra veszem, hogy nem az utolsó!
Egy kis „régi” romantikára vágytam és megkaptam kamatostul. Már maga a fülszöveg is megragadott, de a történet, ohh, határozottan olvastatta magát és nem eresztett. Olvastam, olvastam és azt vettem észre, már nincs csak pár oldal.
A kezdésen, Aveline „áldozatán” jót mosolyogtam, mert, hát igazán érezhető volt, hogy nem esik nehezére beváltani az ígéretét. Persze felháborodott meg minden, de mire a tettekre került a sor, nem mutatott túl nagy ellenállást… :)
Dehát ki is tudna ellenálni Luciennek :)
Kaptunk egy igazi rosszfiút, a szó jó értelmében. Mestere a gyönyör szerzésnek, és persze ehhez mérten kívülről sem néz ki rosszul. Bár az spoiler után megváltozik külsőleg, és jellemre is, tele lesz bosszúvággyal és gyilkos indulatokkal, de ki hibáztatná, ennyi szenvedés után.
Aveline és Lucien szerelme nagyon szépen haladt, igaz első látásra egymásba bolondultak, de a mélyebb érzelmes később alakultak ki. Nagyon romantikus!
Amit picit sajnálok, hogy Chloe nem kapott több szerepet. Vele még lehetett volta több közös jelenet.

apwbdum>!
Debra Mullins: Három éjszaka

Őszintén megmondom nagyon örülök, hogy rátaláltam arra a dobozra, amiben az alexandrás könyveket tartom (könyvespolcon már nem fért). Ez a könyv tényleg jó fogás volt (hogy miért nem olvastam eddig?). Úgy érzem vetekedik Kinley MacGregor: A kitaszított- -jával a kedvencek között. ezek szerint nem csak új kedvencet avattam, hanem egyből egy trónkövetelőt Nagyon jól kidolgozott kis történet, olyan érzésem volt mintha, minden mindig pont jókor történne a cselekmény során (még a rossz is).
Biztos, hogy nem most olvastam utoljára.

Kuri_Szilvia P>!
Debra Mullins: Három éjszaka

Kalandokkal teli, izgalmas. Család, barát, szerelem, árulás, mind megvan a történetben. A csattanó a végén az elkövető, amit az írónő jól titkol szinte az utolsó fejeztetik.

t_marcsi P>!
Debra Mullins: Három éjszaka

KB 10 éve olvastam először akkor imádtam, azóta a polcon van, és akkor és azóta is gyűjtöm, mert nincs meg a sorozat összes kötete az összes oroszlán címeres Alexandra könyvet kerestem, boltokban, könyvtárban és olvastam is szerintem szinte mindet, amit megleltem. Olyan szép borítói vannak ezeknek a kiadásoknak. Tegnap ott álltam a polc nál az oroszlán címeres gyűjteményem előtt és leemeltem ezt a könyvet leültem a hintaszékembe és nekikezdtem. Egyik kedvencem volt ez, nagyjából emlékeztem rá spoiler, de az élmény mintsem változott. Még mindig tetszett és élveztem. Belefeledkeztem, pont úgy mint régen is, nem hiába ragadtak meg és szerettem bele anno ebbe a műfajban. Fogadalmam újra olvasom mindet, :)

Gercuj_Bella P>!

– A pokolba, Lucien! Együtt kell átvészelnünk ezt is!
Lucien felnevetett.
– Jól hallok? Vagy hallucinálok? Az én szépséges feleségem ajkát káromkodás hagyta el?
– Szerencsejátékos lánya vagyok, ne feledje, és ha megnyugtatja, biztosíthatom, hogy még számos ilyen kifejezés áll rendelkezésre a szótáramban arra az esetre, ha itthon akarna felejteni.

21. fejezet

Alexandra0924>!

– Még mindig meg akar harapni? – csipkelődött vele a férfi. – Vagy inkább én harapjam meg magát?

22. oldal 1. fejezet (Alexandra, 2004)

Alexandra0924>!

– Hány éves Chloe, Aveline?
[…]
– Chloe öt lesz a nyáron, ugye, kicsim?
Chloe lelkesen bólogatott, majd felemelte négy ujját.
– Nem, Chloe, az csak négy – egyenesítette ki a lányka hüvelykujját gyengéd mozdulattal. – Így. Látod, ez az öt.
Chloe büszkén mutatta öt ujját Luciennek.

129. oldal, 8. fejezet (Alexandra, 2004)

Grox>!

A pokolba is képes lenne elutazni, ha én kérném meg rá.