A ​törvény embere 28 csillagozás

Debra Mullins: A törvény embere Debra Mullins: A törvény embere

Történetünket megelőzően egy évvel súlyos kísértésbe hozza könyvünk egyik főhősét, az Egyesült Államok békebíróját, Jedidiah Brownt egy gyönyörű lány. Susannah Calhounnak, eszébe sem jut, hogy a sors szeszélye folytán újra viszontlátja a vonzó férfit, különösen nem egy börtön cellájában! Susannah szemmel láthatóan karcsú kis ujjai köré csavarta addigra a helyi seriffet, cellájában puha matrac, ezüst csecsebecsék, puha függöny. Ezúttal Jedidiah-n a sor, hogy Denverbe kísérje a lányt a tárgyalására. A férfi mindent megtesz, hogy ellenálljon a lány szépségének, és csábítási trükkjeinek, bármennyire vágyik rá, hogy az övé lehessen…

Eredeti cím: The Lawman's Surrender

Eredeti megjelenés éve: 2001

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Alexandra romantikus sorozat

Alexandra, Pécs, 2003
380 oldal · puhatáblás · ISBN: 9633684412 · Fordította: Keresnyei Klára

molybarby
Debra Mullins: A törvény embere

Számomra eddig ez volt a leggyengébb történelmi romantikus könyv. Nem tetszett, hogy Jedidiah bajszos (apukám is az), ezért akarva akaratlanul nem tudtam úgy megkedvelni. Ki bírja már azt olvasni, hogy az „apja„ milyen szexuális kalandokban vesz részt? :D A végére azért sikerült úgy ahogy ezen túllépnem és ekkor kezdett a történet úgy igazából beindulni. Ezért kapott végül három csillagot.

meteoritastar P
Debra Mullins: A törvény embere

Lehet nem a legjobbkor kezdtem olvasni ezt a könyvet, de eddigi olvasási szokásaimat nézve, ha annyira jó lett volna, semmi se tudott volna bezavarni, hogy élvezni tudjam.
Voltak benne jó részek. Romantika, izgalmak és erős akaratú szereplők. De nekem hiányzott belőle valami, valami, ami miatt szívesen visszaemlékeznék erre a történetre később és kedvet kapnék az újraolvasáshoz. De nem volt rám nagy hatással.
Senkinek nem szeretném elvenni a kedvét, hisz sokan szeretik ezt a könyvet és azért én is találtam benne tetszetős részeket, csak ez most nem nekem íródott.

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P
Debra Mullins: A törvény embere

Nagyon jó vadnyugati történet volt, nagyon tetszett.
Remek karakterek voltak a főszereplők, egy ártatlanul üldözött, de határozott és karakán lány és a szigorú békebíró kalandos, veszélyekkel teli utazása, ahol a kötelesség és a vonzalom vívott harcot egymással. Ezalatt a leány titkai is feltárultak és természetesen a szerelem győzött.
Jól szórakoztam olvasás közben, sokat derültem a párbeszédeken és a szerelmi csatározásokon.

Toffy_Sentellion
Debra Mullins: A törvény embere

Na ez egy egészen jól sikerült kis darabka volt. :)
Karaktereket kedveltem, cselekmény is volt benne bőven. Nem ment el rózsaszín-vattacukor-szirupos-romantikába sem.
Susannah természetét kedveltem. Talpraesett leányzó aki tudja mit akar. Jedidiah pedig teljesen elfogadhatóan kezelte az eseményeket.

Kicsicsillag123

– Ne csináljon semmi galibát!
– Pedig már épp azon törtem a fejem, hogy átugrom a kocsmába egy kis verekedésre.
– Igyekezzék ellenállni a kísértésnek.

Kicsicsillag123

– Hadd mondjak magának valamit, hercegnő – halkította le a hangját Jedidiah. – Ebben a percben én vagyok a legjobb barátja az egész világon.
– Tehát rosszabb helyzetbe kerültem, mint amilyenre számítottam.

Kicsicsillag123

Egyetlen ember sincs ezen a földön, akire csupán egy dolog lenne jellemző.