500 ​vegetáriánus étel 1 csillagozás

A legjobb receptek vegáknak és vegánoknak
Deborah Gray: 500 vegetáriánus étel

Az 500 vegetáriánus étel új ragyogó gyűjteménye a zöldségalapú, zömében állati összetevőktől mentes fogások receptjeinek. Minden alkalomra szolgál ízletes ételekkel, a reggelitől, családi étkezésektől kezdve a vendéglátásig és az ünnepekig. Egyes receptek ismerős fogások vegetáriánus, sőt vegán változatai, míg mások kifejezetten azért születtek, hogy bemutassák az állati összetevőktől mentes, azaz vegán étkezés vonzó oldalát. Alapos útmutató a vegán ételkészítéshez, beleértve, hogy hogyan csináljuk, és hogyan ne, sok ötlettel, tanáccsal az egyes alapanyagok vegán helyettesítéséhez. Olyan alapreceptek gyűjteménye, melyeket egyszerűen nem nélkülözhet. A könyv receptjei nyomán elkészíthető ételeket egy sor konyha ízei ihlették, a klasszikus európaitól a mexikói és amerikai kedvenceken át India, Délkelet-Ázsia, Kína és Japán különleges zamataiig.

Eredeti cím: 500 Vegan Dishes

Eredeti megjelenés éve: 2011

GABO, Budapest, 2011
288 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789636895310 · Fordította: Fehér Zsuzsanna

Katan
Deborah Gray: 500 vegetáriánus étel

Deborah Gray: 500 vegetáriánus étel A legjobb receptek vegáknak és vegánoknak

Megzavart a címe, helyi boltban nem tudtam belenézni, nem tudtam, mennyire „vegán barát”, de örömmel mondhatom, hogy tökéletesen. Elsőre ezt kell megjegyeznem, mert ez az infó nekem is sokat segített volna.