Világi ​örömök (Texasi fiúk 6.) 9 csillagozás

Debbie Macomber: Világi örömök Debbie Macomber: Világi örömök

A várandós Amy Thorton szentül hiszi, hogy rajta csak a csoda segíthet, és ez a csoda meg is történik Promise-ba érkezése után: Wade McMillen tiszteletes szállást meg munkát szerez neki a takarmányboltban eladóként. Most már csak születendő gyermekének kellene apát keresnie. A Promise-iak közül sokan örülnek amikor látják, hogy a tiszteletes és a városba vetődött, állapotos Amy kapcsolata szorosabbra fonódik, de persze akadnak olyanok is, akik nem nézik jó szemmel, hogy a lelkész éppen egy várandós nőnek udvarol. A szerelmes Amy úgy érzi, szakítania kell a férfival, ha nem akarja őt tönkretenni…

Eredeti cím: Lone Star Baby

Eredeti megjelenés éve: 1998

112 oldal · ISBN: 9789635389599 · Fordította: Csató Gabriella
94 oldal · ISBN: 9635368666 · Fordította: Csató Gabriella

Debbie Macomber: Világi örömök

„Bitter End új életre ébredt…”
Végre!
Őszintén ez a rész tetszett eddig a legkevésbé. De erre számítottam is.
A fülszöveg nagyon pontos.

Csoszi >!
Debbie Macomber: Világi örömök

Jó volt visszatérni a texasi kisvárosba, Promise-ba és találkozni régi kedves ismerőseimmel. A leginkább a helyiek segítőkészsége és szívélyessége tetszett, ahogy az ismeretlen Amy-t befogadták a közösségbe.

112 oldal · ISBN: 9789635389599 · Fordította: Csató Gabriella
Odilia>!
Debbie Macomber: Világi örömök

A 6 kötet egy történet. Nem lehet kihagyni kötetet, mert szorosan épülnek egymásra, s párhuzamosan haladnaka történetek.
Ezzel a kör bezárult, mindenki boldog, az átok megtört.
Ajánlom mindenkinek a sorozatot :-)

pogkata>!

A magányos cowboy
Kísértet város
Csoda doktornő
Társastánc
Világi örömök
Kisvárosi karácsony
Ez mind egy összefüggő történet

zuna19 >!

– Tudod, ki nagyon pletykás? – kérdezte Elaine titokzatosan.
– Úgy érted, rajtad kívül? – ugratta Jane.
– Rajtam kívül? – bökött magára műfelháborodással Elaine. – Én vagyok a megtestesült titoktartás és tapintat!
– Ha te mondod! – Jane somolyogva becsukta az iratrendező fiókot.

Kapcsolódó szócikkek: tapintat · titoktartás
zuna19 >!

Wade meg nem tudta volna mondani, miért pont ekkor jutott eszébe a majdnem egy évvel ezelőtti egyházközségi vacsora. Milyen nehezen döntötte el, melyik asztalhoz üljön! A barátait lekötötte a feleségük vagy a barátnőjük. Ez is azon ritka pillanatok közé tartozott, amikor magányosnak érezte magát. Nem sokkal utána felmerült benne, hogy neki is keresnie kellene valakit. Még egy listát is összeállított… Hová is tette? Hát persze! A bibliájába. Wade felkapta a bőrkötésű könyvet, és meg is találta a gyűrött cédulát a lapok
között. Ez állt rajta:
1. egy nő, aki az istent éppúgy szereti, mint engem, aki Isten után engem szeret a legjobban (Egy pap szájából meglehetősen furcsán hangozna az eredeti mondat, de nem emlékszem rá, hogy ez így szerepelt-e valamelyik korábbi részben.)
2. egy nő, aki szintén akar családot
3. hosszú lábak
Ahogy ezt az utolsó kívánságát elolvasta, felnevetett, de utána megint elkomolyodott.

Texasi fiúk sorozat · Összehasonlítás