Kísértetváros (Texasi fiúk 5.) 8 csillagozás

Debbie Macomber: Kísértetváros Debbie Macomber: Kísértetváros

Travis Grant, aki tollforgatással keresi a kenyerét, azért utazik Promise-ba, hogy megfejtse a környéken található lakatlan város, Bitter End titkát. A rodeó miatt a városi panzióban nem kap szobát, és kénytelen Nell Bishop, a kétgyermekes özvegyasszony farmján megszállni. A férfit elbűvöli az asszony természetessége, valamint két pajkos gyermeke, Jeremy és Emma…

Eredeti megjelenés éve: 1998

Harlequin Magyarország, Budapest, 2014
116 oldal · ISBN: 9789635389582 · Fordította: Csató Gabriella
Harlequin Magyarország, Budapest, 2001
94 oldal · ISBN: 963536864X · Fordította: Csató Gabriella

zuna19 >!
Debbie Macomber: Kísértetváros

Ezt a részt nem vártam annyira.
De sokkal jobb volt mint vártam.
Nell története is jól sikerült.
Végre a rejtély is megoldódott.
És plusz pont a mellékszereplőknek.

Csoszi>!
Debbie Macomber: Kísértetváros

Végre megoldódik a rejtély, ami a lakatlan várost övezi. Nell eddig csak hébe-hóba bukkant fel az előző részekben. Szerencsére az ő története sem volt rossz.

pogkata>!

világi örömök
kisvárosi karácsony
összefüggő történetek

zuna19 >!

– Mindjárt visszajövök – ígérte Jane, majd kisietett a folyosóra a telefonhoz. Cal
összekulcsolta a kezét a tarkója alatt, és a felesége után nézett. Jane haja kócosan állt, a köntös rendetlenül lógott rajta, de ő nem emlékezett rá, hogy valaha is gyönyörűbbnek találta volna. Még mindig nehezen hitte el, hogy ez a csodálatos teremtés most már végleg hozzá tartozik.
A gondolatai elkalandoztak. Nem egészen egy év alatt majdnem mindegyik barátja megházasodott. Savannah Weston találkozott Laredo Smithszel, egymásba szerettek és egybekeltek. Szeptemberben az öccse, Glen esküdött meg Elaine Frasierrel, a helyi takarmánykereskedés tulajdonosnőjével, majd a legjobb barátja, Grady Weston kérte meg a postamesternő, Caroline Daniels kezét. Még Hennessey seriff is oltárhoz vezette régi barátnőjét, Lydia Boydot. Nem is olyan régen Grady, Glen meg ő is megrögzött agglegényeknek számítottak.

Texasi fiúk sorozat · Összehasonlítás