Csodadoktornő (Texasi fiúk 4.) 13 csillagozás

Debbie Macomber: Csodadoktornő Debbie Macomber: Csodadoktornő

Dr. Jane Dickinson, Promise új orvosa, igazi nagyvárosi lány. Nem csoda, hogy eleinte nem találja helyét a texasi kisvárosban. Honvágy gyötri, és egyedül érzi magát de csak amíg szert nem tesz két barátnőre, és meg nem ismerkedik a jóképű Cal Patterson farmerrel…

Eredeti cím: Dr. Texas

Eredeti megjelenés éve: 1998

Harlequin Magyarország, Budapest, 2001
112 oldal · ISBN: 9789635389575 · Fordította: Csató Gabriella
Harlequin Magyarország, Budapest, 2001
94 oldal · ISBN: 9635368623 · Fordította: Csató Gabriella

Debbie Macomber: Csodadoktornő

Ááá, ez is nagyon jó volt.
Ez a rész különösen tetszett.
Jane és Cal története és Lydia és Frank története is nagyon jó volt.
Örültem, hogy mindkét páros a végére összejött.
Az írónőtől, már rengeteg könyvet/füzetet olvastam már, és általában elég vegyes szokott lenni a véleményem, mert vagy nagyon jó, vagy nagyon kiábrándító szokott lenni az adott sztori számomra. De ez a sorozat nagyon tetszik.

Csoszi>!
Debbie Macomber: Csodadoktornő

Annyira cuki volt Jane doktornő, amiért mindent megtett, hogy barátokra találjon Promise-ban és befogadja őt a közösség. Jane és Cal a kedvenc párosom. Talán ez volt eddig a legjobb rész:)

Zsuzsanna_Makai >!

Jóindulatú 3 csillag.
Gyakorlatilag a mellékszereplôkrôl több mindent meg lehetett tudni, mint a fôszereplôkrôl.

Annemary>!
Debbie Macomber: Csodadoktornő

Ez egy aranyos történet volt. Tetszett, hogy a doktornő be akart illeszkedni Promise-ban.
Cal pedig nem tudott ellenállni Jane-nek :)
Néha kimondottan szükség van ilyen történetekre is….kellemes kikapcsolódás!

pogkata>!

világi örömök
kísértetváros
összefüggő történetek

zuna19>!

– Olykor az embereket annyira lekötik a gondjaik, hogy a legkézenfekvőbb megoldás elkerüli a figyelmüket.

zuna19>!

– Ilyenek a texasi férfiak! Átkozottul önfejűek.
– És büszkék – tódította Jane.
– És türelmetlenek.
– És zárkózottak.
Elaine bólintott, majd megint felsóhajtott.
– És csodálatosak – suttogta. – És melegszívűek. Gondoskodónk, gyengédek, szenvedélyesek…

Csoszi>!

[…] a texasi férfiak inkább sörbe fojtják a bánatukat, és ha mégis beszélnek a gondjaikról, általában nyomdafestéket nem tűrő kifejezéseket használnak.

zuna19>!

– Ja, és Jane! A kocsijára feltétlenül fel kell ragasztania egy matricát – tanácsolta Elaine, miután belekortyolt a sörébe. – Texasban mindenkinek legalább egy van. Három vagy négy még jobb lenne.
– Rendben. – Ez nem tűnt nehéznek. – Milyen felirattal?
Ha hozzáérsz a teherautómhoz, elevenen megnyúzlak! – ajánlotta Cal.
– Nincs teherautóm – kacagott Jane. – De ha muszáj, vásárolhatok egyet.
Erre a férfi is elvigyorodott. A lány meglepetten állapította meg, mennyire megváltozik az arca, és milyen vonzó, amikor mosolyog.
– Ez nem szükséges.
Engem egy Smith and Wesson pisztoly biztosit – próbálkozott újabb javaslattal Glen. Jane a szemét forgatta.
– Szerintem ez nem jó ötlet.
Sose kezdj ki Texasszal! – folytatta Cal.
– A legokosabb, ha mindet feljegyzem – közölte Jane színlelt komolysággal, és a táskájáért nyúlt. Kezdte élvezni a játékot, főleg most, hogy egy kicsit Cal is feloldódott.

zuna19>!

– Frank panaszkodott, hogy nyomorúságosan érzi magát.
– Úgy kell neki!
– De én is nyomorúságosan érzem magam!
– Ez természetes. Frank évekig hitegetett, azután egyszer csak közli, hogy nem akar megnősülni. Be kellene perelned házassági ígéret megszegéséért.

Kapcsolódó szócikkek: házasság
nypiro P>!

– Ez itt Atta Girl – simogatta meg a férfi a pej nyakát. Jane az állat elé lépett.
– Örvendek – üdvözölte ünnepélyesen a lovat.
– Meg kell tanulnia felnyergelni – közölte Cal. Azt tervezte, hogy az alapoknál kezdik, és csak amikor a lány ezeket elsajátította, akkor hagyja felülni a lóra.
Jane az ajkát rágta.
– Mielőtt rátenném a nyerget, azt hiszem, meg kellene beszélnem vele a dolgot. Cal azt hitte, a lány viccel, de tévedett. A doktornő a jelek szerint valóban udvarias társalgást kívánt folytatni Atta Girllel.
– Biztos szeretnél jól megnézni – szólt a pejhez. – Idegesítő lehet a hátadon cipelni valakit, akit nem látsz. Cal a szemét forgatta.
– Ne fáradjon, úgysem látja jól magát!
– Hogyhogy? Egy vak lovat adott nekem? – méltatlankodott Jane.

Texasi fiúk sorozat · Összehasonlítás