A ​magányos cowboy (Texasi fiúk 1.) 15 csillagozás

Debbie Macomber: A magányos cowboy Debbie Macomber: A magányos cowboy

Szüleik tragikus halála és az öccsük eltűnése után közösen vezetik a Sárga Rózsa Ranchot a texasi Promise-ban a Weston testvérek: Savannah és Grady. Mindketten meglehetősen visszavonultan élnek, míg meg nem jelenik a színen Laredo Smith lovász. Savannah szentül hiszi, hogy számára Laredo Smith az igazi. Erről azonban nemcsak a bátyját, hanem magát Laredót is meg kellene győznie…

Eredeti cím: Lonesome Cowboy

Eredeti megjelenés éve: 1998

Harlequin Magyarország, Budapest, 2014
112 oldal · ISBN: 9789635389544 · Fordította: Csató Gabriella
Harlequin Magyarország, Budapest, 2001
94 oldal · ISBN: 9635368569 · Fordította: Csató Gabriella

Debbie Macomber: A magányos cowboy

Jó sorozatindító rész volt.
Remélem a többi is lesz ennyire jó.
A fülszöveg helytálló. Azt kaptam amire számítottam.

Csoszi>!
Debbie Macomber: A magányos cowboy

El sem tudom mondani, hogy mennyire jól esett most ez a kis romantikus szösszenet! Megmelengette a szívecskémet. Laredo Smith, te makacs cowboy! A végén csak felnyílt a szemed:)
Ide nekem a folytatást!

meteoritastar>!
Debbie Macomber: A magányos cowboy

Tetszett tetszett, csak a fülszöveg alapján nem így képzeltem el Laredót, így kellett egy kis idő, hogy túl tegyem magam ezen. Utánna viszont élvezetes kis olvasmány volt, de megtudtam volna folytani, de legalább behúzni eggyet annak a bizonyos testvérnek. S mivel történet terjedelméhez képest elég sok kérdésem maradt válasz nélkül és mivel érdekel is a válasz, így biztos folytatom majd a sorozatot.

Takkancs90>!
Debbie Macomber: A magányos cowboy

Érdekes a történet maga, de az én ízlésemnek ezekben a kis füzetekben mindig zavaróan gyorsan esnek szerelembe a szereplők. Most is kb. már a 8. oldalon eljutottunk ide…. Ettől függetlenül azonban nagyon tetszett. :) Imádom a cowboy sztorikat, az életet a ranchon, a lovakat és a kívülről keménynek/ridegnek tűnő férfiakat. :D Laredo egy főnyeremény, és totál belezúgtam ebbe a névbe! :D Természetesen remekül ért a lovakhoz, amitől csak még jobban szurkoltam neki. Richard egy s*gg, remélem a további kötetekben jól megkapja a magáét…. Grady zseniális fazon, mindig is szerettem volna egy ilyen bátyót. És aaannnyyiraaaa cuki, hogy a kis Maggie így fél tőle… :'D Nagyon várom az ő történetét! :D

Joditti>!
Debbie Macomber: A magányos cowboy

Szeretem a cowboyos történeteket és szerintem jó kis első rész volt ez.

Nagyon tetszett benne a kísértetváros (nem egy tipikus romantikus füzetes helyszín), remélem a többi részben is megemlítik majd és remélem Savannah rózsáiról is lesz még szó.

Zsuzsanna_Makai >!
Debbie Macomber: A magányos cowboy

Ez még a kategóriájához képest is gyenge volt, már csak azért is folytatni fogom, hátha…

pogkata>!

világi örömök
kisvárosi karácsony
összefüggő történetek

Csoszi>!

És most hagyd abba az aggodalmaskodást! Légy egyszerűen önmagad!

zuna19>!

Bolond nőszemély! Képes kockára tenni az életét néhány vacak virágért!

zuna19>!

– Nézz meg jól, bátyó! Az ifjúságom lassan elszáll, és most kaptam egy ajándékot a sorstól, egy lehetőséget, hogy szeressek és szeressenek. Nem hagyom, hogy ettől bárki megfosszon!

zuna19>!

– Soha életemben nem ettem ennél jobb chilit! – áradozott Laredo, ahogy Savannah ösztökélésére újabb adagot szedett a tányérjára.
Grady elképedten látta, hogy a húga elpirul.
– Köszönöm a bókot, de Nell Bishopot illeti az elismerés – rebegte Savannah. – Az övé a recept.
– Akkor gratulálok Nellnek, és magának is!
Savannah még jobban elvörösödött. Ha nem lett volna az egész olyan szánalmas, Grady mulatságosnak találta volna a helyzetet. Itt van Promise, tele férfiakkal, akik érdeklődnek Savannah iránt, de a húga soha egyiküket sem bátorította. Aztán összeakad egy idegennel, és majd elalél a gyönyörtől, mert a fickó megdicséri a főztjét!

Texasi fiúk sorozat · Összehasonlítás