A ​boldogság receptje (Kisvárosi álmok 4.) 19 csillagozás

Debbie Macomber: A boldogság receptje

Sok család révbe ért az észak-dakotai kisvárosban, és számos új üzlet szegélyezi a Fő utcát. A háttérben azonban kíméletlen alku zajlik: hatalmas kereskedelmi hálózat akar telket vásárolni Buffalo Valleyben, hogy bevásárlóközpontot építsen. Ez azonban tönkretenné a kis, független vállalkozásokat, ezért a városka lakói csatasorba állnak, hogy megakadályozzák a nagyra törő tervet. Hassie Knight, a patikusnő megbarátkozik a gondolattal, hogy átadja a gyógyszertárat utódjának, a kedves, vonzó Carrie Hendricksonnak, aki egyre inkább elfoglalja az idős hölgy helyét a közösségben. Hassie „fogadott” fia, Vaughn Kyle, aki a hölgy Vietnamban elesett gyermeke után kapta a nevét, egy havas, sötét, téli napon feltűnik a városban, és ezzel lavinaszerű eseménysort indít el, melyből nem hiányzik az intrika és az önzetlen, tiszta szerelem sem…

Eredeti megjelenés éve: 2001

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A New York Times sikerszerzője: Romantika Harlequin Magyarország, Vinton

Harlequin Magyarország, Budapest, 2010
272 oldal · ISBN: 9789635382477 · Fordította: Debreczeni Eszter
Harlequin Magyarország, Budapest, 2010
126 oldal · ISBN: 9789635387014 · Fordította: Debreczeni Eszter

Paulina_Sándorné P>!
Debbie Macomber: A boldogság receptje

Aranyos történet volt, kikapcsolódásnak tökéletes. Tetszett a kisváros, Buffalo Valley. Jó volt figyelni, ahogy összefognak az emberek a városért. Carrie szimpatikus lány, a bátyjai nagyon viccesek voltak, ahogy védték a testvérüket. Hassie aranyos idős hölgy volt, tetszett, ahogy beavatta a múltba Vaughn-t. Vaughn eleinte fura volt, nem igazán tudtam hová tenni, de azért egy kicsit megkedveltem a végére.

Félcsi>!
Debbie Macomber: A boldogság receptje

Kikapcsoló kis szerelmi történet. Nem ez Debbie Macomber legjobb műve, de egyszer el lehet olvasni.

vadnarancs P>!
Debbie Macomber: A boldogság receptje

Hangulatos kis könyvecske volt. Bár nem gondoltam, hogy nyár közepén téli regényt fogok olvasni, de ezzel is hűsítettem magamat ezeken a forró napokon! :)
A történetben különösen tetszett, hogy Buffalo Vellay-ből mindenkit bemutattak, akiket eddig megismertünk az előző 3 regényben.

Grox>!

A pokol tüze sem olyan égető, mint a megalázott nő haragja.