Death's ​Excellent Vacation (The Night Huntress 4,5.) (Sookie Stackhouse) (Aisling Grey 4,5) (Dragon Septs 4,5) 23 csillagozás

Death's Excellent Vacation Death's Excellent Vacation

1. ​Two Blondes – Charlaine Harris – A Sookie short – Sookie and Pam head off to the riverboat casinos to mix business with some fun

2. The Boys Go Fishing – Sarah Smith – A crotchety old superhero's lonely exile is invaded – he longs for death, but may yet discover how to truly live

3. One for the Money – Jeaniene Frost – Night Huntress short – Cat and Bones pull guard duty for a human heiress targeted by supernatural hit men

4. Meanwhile, Far Across the Caspian Sea… – Daniel Stashower – An author takes his job as researcher to a new level.

5. The Innsmouth Nook – A. Lee Martinez – Owners of a bed and breakfast rewrite their business plan to accommodate an unexpected demographic in their clientile.

6. Safe and Sound – Jeff Abbott – An ambitious and less than scrupulous TV reporter milks the investigation into a young man's disappearance for ratings

7. Seeing is Believing – L A Banks – After 'seeing' that the cause of several… (tovább)

A művek szerzői: Charlaine Harris, Toni L. P. Kelner, Jeaniene Frost, Sarah Smith, Daniel Stashower, A. Lee Martinez, Jeff Abbott, L. A. Banks, Katie MacAlister, Christopher Golden, Lilith Saintcrow, Chris Grabenstein, Sharan Newman

Ace, New York, 2013
Ace, New York, 2010

DarknessAngel>!
Death's Excellent Vacation

Igazából, csak a One for the Money-t olvastam, merthát mégiscsak az a legfontosabb, mivel Cat és Bones szerepelt benne. Szóval, rövid kis történet, de nagyon tetszett, mint minden amit Jeaniene ír :)

Annie04>!
Death's Excellent Vacation

Nagyrészt minden megvan benne, ami egy jó Cat és Bones történetben kell, hogy legyen: Cat brillírozik humorával, Bones elbűvölő és dögös, csak elég kevés szerepet kap, az akciók ütősek, ahogy az is, amikor a vámpírpáros egymásba gabalyodik – bár utóbbi kicsit undi volt helyenként. Csak néhány problémám akadt, először is a történetvezetés, ami nagyon szaggatottra sikerült, valamint a bánat, hogy ezt a sztorit nem egy teljes könyvön át élvezhettem. Akkor kidolgozottabb lett volna, és én is elégedettebb lennék.

Maszatostappancs>!
Death's Excellent Vacation

Egy magyar rajongói fordítást olvastam, Cat és Bones itt is hozza a formáját, bár lehet, ha nem ismerném a sorozatot, sok-sok kérdésem lenne, de így abszolút érthető, egy a sorozat részei közti történet. Rövid, de kellően kerek. A fél pont levonás a rövidség végett:-)

Tufuka>!
Death's Excellent Vacation

Csak a Frost novellát olvastam.
Most Cat és Bones szívességből testőrt játszott egy kissé elkényeztetett lány mellett.
Ami egy kis pluszt vitt a történetbe, az Justina volt.
Nem volt rossz, de ha nem olvastam volna, sem maradt volna ki semmi lényeges az életemből.

vklara>!
Death's Excellent Vacation

Charlaine-tól sosem voltam elájulva, szerintem a film sokkal jobb lett (köszönhetően Alexandarnak), mint a kiindulási alap. És ettől sem ájultam el.
Utána csak Jeaniene történetén rágtam át magam.
Igen, tudtam már, hogy a láng elfogyott. Igen, sajnos Justina gyászol, bár ezzel együtt finomodott a stílusa, ami jó jel, ellenben kevesebb poénra ad lehetőséget. Pedig Bones milyen jókat szokott vele telefonálgatni.
A kis királylánytól kicsit több bonyodalmat vártam, de minimum hisztéria hegyeket, az alapból meglevő pökhendisége mellé.
A rövidség pedig? Azt hiszem egy küzdelemre elég volt. A szerelmük pedig halványodás nélkül lobog tovább.

eSsZ>!
Death's Excellent Vacation

csak frost cat és bones szösszenetét olvastam és imádtam. ők az a páros, akik mindegy,hogy mibe keverednek bele, csak falom a lapokat. bárcsak minden vámpíros történet ilyen nagyszerű lenne. nem hiába az írónő az egyik kedvencem. bones és cat.. szeretlek titeket :)

Éva_Lívia>!
Death's Excellent Vacation

Tetszett a kötet, csak azért kell most félbehagyjam, mert egyenlőre csak A true blood és a Cat és Bones novella érdekelt.

Aeryn>!
Death's Excellent Vacation

Csak a One for the Money, Cat és Bones novellát olvastam belőle, de az jó volt. Az egyetlen gond vele, hogy rövid volt. Már nagyon ki voltam éhezve rájuk, így míg az új kötetet nem kezdem el, addig be kell, hogy érjem ennyivel.

The Night Huntress sorozat · Összehasonlítás
Dragon Septs sorozat · Összehasonlítás