Sárkányember ​/ Jégtörő szerelem / Tündérek pedig vannak 8 csillagozás

Day ​Leclaire: Sárkányember
A törékeny, bájos Jacqueline legszívesebben ki se mozdulna műterméből, ahhoz pedig feltétlenül ragaszkodik, hogy népszerű rajzos meséi álnéven jelenjenek meg. Amikor találkozik Mathiasszal, a következő könyvének hőse, egy sárkány jut róla eszébe. Játékosan felfest hát a férfi méltóságteljes íróasztalára egy apró szörnyet, ám ezzel azt kockáztatja, hogy féltve őrzött titka napvilágra kerül…

Jégtörő szerelem
Miután Nick cégtársa meghal, helyére szép fiatal özvegye, Danielle lép. Az asszony sok örömét leli a közös munkában – és végül Nick szenvedélyes ölelésében is. Csakhogy a férfi épp hosszú út előtt áll, s mire kilenc hónap múlva visszatér, kedvesét az oltár elől egyenest a szülőszobára viheti. Danielle beleegyezik a házasságba, de nem is reméli, hogy az érzelmeket feltűnően kerülő férfi igaz szerelemmel szereti…

Tündérek pedig vannak
J. J. pontosan úgy néz ki, mint az a tündér, akit a nővére megrajzolt a könyvében.… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A Júlia legszebb történetei

Harlequin Magyarország, Budapest, 2013

Day Leclaire: Sárkányember / Jégtörő szerelem / Tündérek pedig vannak

Ismét sikerült egy-két gyöngyszemre akadnom.
Az első és a harmadik történet, valami eszméletlenül jó volt.
Sajnos a másod sztori csalódás volt nekem. Nem volt rossz, de a többihez képest alul maradt.
Hihetetlenül szórakoztató voltak, sokat nevettem és igen egy-két könnycsepp is volt, ami nagyon megérte. Meghatódtam egyszer-kétszer.
Szerethető történetek és karakterek voltak ebben a füzetben.
Kedvencem az első történet volt, minden szempontból. A fülszövege semmi a történethez képest. Tényleg nagyon jól sikerült ez a rész.
Biztos fogom még olvasni ezeket, mert tényleg kedvencek lettek.

Tóth_Orsolya_3 P>!
Day Leclaire: Sárkányember / Jégtörő szerelem / Tündérek pedig vannak

Annyira édes volt mindhárom történet.
Nagyon sok ilyen csodás történetet szeretnék még olvasni az írónőtől. És annyira jó lenne mindhárom történetet filmre vinni. *-*
GEM-et pedig úgy megölelgetném! ;)

Törpillaa P>!
Day Leclaire: Sárkányember / Jégtörő szerelem / Tündérek pedig vannak

Nagyon tetszett mindegyik történet és a karakterek is jók voltak.
Volt, hogy nevettem rajta, de a vége megható volt.
Köszönöm @zuna19 az ajánlást nagyon tetszett. :)

Trice29 P>!
Day Leclaire: Sárkányember / Jégtörő szerelem / Tündérek pedig vannak

Azt hiszem megjegyzem a szerző nevét! Én még egy harlequin füzeten sem nevettem ennyit, mint az első részen. A meseszövő és az ő sárkánya teljesen lenyűgözött. A második és harmadik történet egy kicsit túl meseszerűre sikerült. A Gem rendszer számomra emészthetetlen volt az emberi attitűdökkel. Jól sikerült sorozat, ajánlom mindenkinek könnyed kikapcsolódáshoz. ♥

Kuri_Szilvia P>!
Day Leclaire: Sárkányember / Jégtörő szerelem / Tündérek pedig vannak

3 aranyos, humoros történet. Az első és az utolsó ugyanarról a családról: a lánytestvérekről szól. A középső pedig a kapcsos a két történet között.
Jacqueline titkát a család sem ismeri. érdekes volt látni, hogy változtatja meg Mathias fekete világát.
A középsőben már megismerjük GEM-et, aki imádnivaló, vicces, szellemes, és számítógép. Ő a harmadik történet alapja. Imádtam, jókat nevettem rajta. Jó, hogy így egy kötetben adták ki, és nem külön külön.

zuna19>!

Le kell győznöd a félelmedet, hogy újra képes legyél álmodni!

zuna19>!

A szerelmet nem lehet csak úgy előidézni, annak magától kell keletkeznie.

zuna19>!

– Mondtam, hogy ügyes vagyok.
– Talán fel kellene írnom, nehogy elfelejtsem.

Sárkányember

zuna19>!

– Csigavér, drágám! Nem ég a ház!
– Csak most vettem észre, hogy… itt csak egy ágy van – rebegte a lány az ingébe.
Mathias mellkasa megrázkódott a nevetéstől.
– Hány ágynak kellene lennie egy nászutasoknak szánt hálószobában?

Sárkányember

zuna19>!

– Végy egy csipetnyi szeretetet, és tedd egy selyemtasakba!