Nőrablás (Hercegi intrikák 1.) 2 csillagozás

Day Leclaire: Nőrablás Day Leclaire: Nőrablás

Kényszerházasság vár Alyssára, miután édesanyját túszul ejtette leendő vőlegénye. Az esküvő előtt azonban elrabolja egy titokzatos férfi, s tőle tudja meg a lány, hogy ő Celestia hercegnője. A házasság olyan hatalmi célokat szolgált volna, amelyek mind az ország érdekeit, mind a jóképű idegen, Merrick igazságérzetét sértették, ezért a férfi maga szeretné feleségül venni Alyssát. Mivel kölcsönösen vonzódnak egymáshoz, a szertartásra hamarosan sor kerül, de így is félő, hogy a börtönt nem kerülhetik el…

Eredeti cím: The Forbidden Princess

Eredeti megjelenés éve: 2007

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2010
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634078081 · Fordította: Csató Gabriella

baba03 P>!
Day Leclaire: Nőrablás

Könnyed, rövid kis történet volt, jó felvezetés. Kifejezetten tetszett, Az ilyen füzetekben megszokottaknak megfelelően minden gyorsan történt, de ez most nem igazán zavart, sőt. Merrick és Alyssa illenek egymáshoz, tetszett az egész kerettörténet is, kíváncsi vagyok Brandt és Miri történetére is.

Hercegi intrikák sorozat · Összehasonlítás

Lori Foster: Ébresztő, fel!
Naomi Horton – Alyssa Dean – Susan Mallery: A vér szava / Pályán kívül / Fogd a kezem!
Maureen Child: Jefferson King különös házassága
Nora Roberts: Csiki-csuki
Maureen Child: Megdöbbentő viszontlátás
Tami Hoag: Miért csak éjjel?
Anne Mather – Barbara McMahon – Rebecca Winters – Gina Wilkins: Családi titkok / Szellő szárnyán / Szívem kikötője / Rendkívüli híradás
Sandra Marton: Szövetség az ördöggel
Debbie Macomber: A gyermekbarát / Az adott szó / Papa, ne félj!
Sandra Marton – Kathryn Ross – Marjorie Lewty: A meztelen valóság / Kalandnak indult / Kettős esküvő