!

Csábító ​hajviseletek 4 csillagozás

Elegáns frizurák minden alkalomra
Könyvtár

Miért mennénk minden különleges alkalom előtt fodrászhoz? Sokkal kényelmesebb és szórakoztatóbb a megálmodott fantasztikus loknikat otthon elkészíteni. Játékos hajfonatok… divatos, kócos tincsek… elegáns kontyok: 62, különböző hajtípusra elkészített frizura, a hétköznapitól az ünnepélyesig, minden alkalomra.

Eredeti megjelenés éve: 2007

M-érték, Budapest, 2008
256 oldal · ISBN: 9789639889187 · Fordította: Darabos Eszter

AniTiger P

Davis Biton: Csábító hajviseletek Elegáns frizurák minden alkalomra

Igazából ambivalens érzéseim vannak a könyvvel kapcsolatban: nem akarok fodrász lenni, de hűűűű, micsoda dolgokra képesek!

A legnagyobb meglepetést az okozta, hogy milyen igényes ez a kötet, mennyire értelmesen magyaráz, de a kisördög folyamatosan suttogta a fülembe, hogy azért akadnak elavult stílusok is benne. Jó pár frizurát már láttam itt-ott (tévében, újságban, élőben), de ránézésre nem mondanám meg róluk, hogy milyen körülményes az elkészítésük. Rengeteg tudásanyag, minden lépés képen dokumentálva. Ha nem lennének benne borzalmasak is, akkor járna az 5*.

Bam

Davis Biton: Csábító hajviseletek Elegáns frizurák minden alkalomra

Ajándékba kaptam – nagyon örültem, hogy nagyjából csak olyan frizurák találhatók benne, amiket igen hosszú hajon is alkalmazni lehet. Báli szezonra igazán előnyös lesz, hogy itthon is elkészíthetek frizurákat magamnak.
Érthető magyarázatok, rengeteg képi megjelenítés. Én nagyon örülök neki.