Az ​Univerzum Bibliája 4 csillagozás

A Szinkronicitás kulcsa
David Wilcock: Az Univerzum Bibliája David Wilcock: Az Univerzum Bibliája

Szinopszis:
​Tudni szeretnéd, hogy mi, miért történik a világban és mit hoz majd a holnap?
Mi van akkor, ha az Univerzum él és kommunikálni szeretne a szinkronicitás és a karma törvényei szerint?
Mi van akkor, ha az összes hely, idő, anyag és energia egy forrásból táplálkozik, amely ráadásul él és intelligens?
Mi van akkor, ha a földi élet nem véletlenszerű, hanem titokzatos erők irányítják a csillagok és a bolygók keringési pályája alapján?
Mi van akkor, ha van egy égi személyiség, amely befolyásolja a gondolkodásunkat azáltal, hogy épp a tér és az idő melyik megismétlődő ciklusa alatt állunk?
Mi van akkor, ha az Illuminátusokat, a Bilderberg csoportot és az Új Világrendet azért hozta létre a Teremtő, hogy segítsen nekünk a karmánkat a gyógyítás szintjére emelni azáltal, hogy a saját negativitásainkat tükrözi vissza ezekkel a csoportokkal?
Mi van akkor, ha a Háttérhatalom, az Új Világrend és az Illuminátusok is a ciklusok által irányítva… (tovább)

Paulinusz_Tünde P>!
David Wilcock: Az Univerzum Bibliája

David Wilcock: Az Univerzum Bibliája A Szinkronicitás kulcsa

Érdekfeszítő és rendkívüli olvasmány. Azoknak is ajánlanám, akikben semmiféle gondolat nem merült még fel arról, hogy a világ hogyan működik.
Némely fejezetnél csak pislogtam, pedig ebben a témában már sokat forgolódtam.
Ugyanakkor hiányérzetem is maradt, mert pár dolgot mélyebben szerettem volna olvasni. Tele van érdekes megjegyzésekkel, amiknek nagyon örültem.
Még a szkeptikus embereknek is ajánlanám olvasásra.

Zero_equal_Two>!

…egész eddigi életedet olyan világban töltötted, amelynek megvannak a maga gondolati és viselkedési keretei. Ez a fajta kondicionálás mélyen gyökeret ereszt…

Zero_equal_Two>!

…a világtörténelem eseményei nem véletlenszerűen következnek be, hanem ismétlődnek, újra meg újra, méghozzá pontos időciklusokban.

Lilla_Moly>!

Most már nem tekinthetjük az életet valami kis anomáliának, ami csak a Földön létezik egy „halott” univerzum kellős közepén, hiszen láthatjuk, hogy a kozmoszban hemzseg az élet, egysejtű mikroorganizmusoktól egészen a magunkhoz hasonló, intelligens létformákig. Emelett az élet mint láthatjuk, legfőképpen energiatermészetű, és létezésének nem alapfeltétele a biológiai anyag.

Zero_equal_Two>!

…a neves tudós, Graham Hancock…

Lilla_Moly>!

Pier Luigi Ighina olasz tudós energetika segítségével egy élő sárgabarackfát almafává alakított át tizenhat nap alatt. Az ágakon a gyümölcsök sárgabarackból almává változtak. Ighina egy patkányt macska DNS hulláminformációval „lőtt meg”, és az állat négy nap alatt macskaszerű farkat növesztett.

Zero_equal_Two>!

…kutatásaim… sokkal személyesebbé váltak. Már nem közömbös kívülálló voltam…