Rejtélyes ​esetek: A legérdekesebb összeesküvés-elméletek 2 csillagozás

David Southwell: Rejtélyes esetek: A legérdekesebb összeesküvés-elméletek

Az összeesküvés-elméletekkel foglalkozók elméjében rengeteg a megválaszolatlan kérdés. Benne volt-e a Kennedy család keze Marilyn Monroe halálában? Elvis halála kamu? Tényleg leszállt egy ufó az angliai Rendelshamben? A Pentagon a sötét tervek és titkos összeesküvések háza? Magas rangú rendőröktől, kormányzati szakértőktől, bűnözőktől és a királyi családról, még a szolgálóknál is többet tudó informátoroktól szerzett bennfentes ismeretek birtokában David Southwell a legvalószínűbb – és leghihetetlenebb – megoldásait adja sok más mellett a fenti titokzatos eseteknek is, s felfedi a földkerekség legjelentősebb rejtélyeinek homályos részleteit.

Alexandra, Pécs, 2004
192 oldal · ISBN: 9633699002 · Fordította: Márkus András

NewL P>!
David Southwell: Rejtélyes esetek: A legérdekesebb összeesküvés-elméletek

Nem igazán tetszett, az összes általam eddig is ismert összeesküvés elméletet tartalmazta, nem túl érdekes stlusban, bár egész összeszedetten.

petozso>!
David Southwell: Rejtélyes esetek: A legérdekesebb összeesküvés-elméletek

Nekem nagyon tetszett (bár amúgy is odavagyok az összeesküvéses dolgokért). Azért 4,5, mert néhány szerintem nagyon elrugaszkodott, ezzel szemben pár érdekesebb témáról többet is olvastam volna mint 2 oldal.

Összességében ajánlom mindenkinek akit érdekelnek a konspirációs elméletek, mert egy szép, igényes kötet érdekes tartalommal!