A ​rák ellen 7 csillagozás

Egy új életmód
David Servan-Schreiber: A rák ellen David Servan-Schreiber: A rák ellen

A szerző tehetséges és ígéretes agykutatónak indult, 31 éves korában azonban kiderült, hogy agydaganata van. Személyes hangvételű, mélyen megindító könyvében nem csupán a rákkal vívott küzdelmét kísérhetjük végig, de tanúi lehetünk annak a gyökeres átalakulásnak is, ahogyan a hagyományos orvostudomány kizárólagos hívéből az embert testi-lelki egységében szemlélő orvossá vált, aki felismerte: testünk természetes védekező rendszereinek sokoldalú mozgósításával igenis leküzdhető (sőt megelőzhető) a rák.

Park, Budapest, 2013
404 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633550205 · Fordította: Gyárfás Vera
Park, Budapest, 2009
354 oldal · ISBN: 9789635308293 · Fordította: Gyárfás Vera

Félcsi
David Servan-Schreiber: A rák ellen

Nagy hatással volt rám a könyv, egy percig sem bántam meg, hogy elkezdtem vele foglalkozni. Tanulságos, de nem csak a rákbetegek számára lehet fontos tanulmányozni, sőt…Én kötelező olvasmánnyá tenném, ha tehetném…

adhd
David Servan-Schreiber: A rák ellen

Nagyszerű könyv.

Bemutatja mit tehet a rákos beteg a hagyományos orvosi kezeléseken túl, hogy maximalizálni tudja a túlélési esélyeit.

Beszél a táplálkozás, a testmozgás, a lelki béke jótékony hatásairól és a félelem legyőzéséről. Bemutatja az ezek hátterében meghúzódó fiziológiai folyamatokat is és az ezekkel kapcsolatos tudományos kísérletekről is beszámol. Teljes mértékben hiteles.

Mind betegeknek, mind egészséges embereknek ajánlatos elolvasni és megfogadni a benne leírtakat.