Én 4 csillagozás

Valóság és szubjektivitás
David R. Hawkins: Én

Hawkins ​doktor a megvilágosodott tudatállapotot és az ehhez vezető utat olyan kontextusban írja le, amely a tanítvány számára megkönnyíti ezt a spirituális folyamatot, és amely a racionális elme számára is érthetővé teszi a megvilágosult bölcs nemlineáris valóságát. A megvilágosult állapotnak ez a bemutatása abból a szempontból is egyedülálló, hogy a klasszikus spirituális irodalommal ellentétben a konkrétumokat nem bújtatja spirituális általánosságok köntösébe, hanem az emberi gondolkodás és az ego alapvető jellegzetességeit elemezve az író bárki számára lehetővé teszi, hogy a leírt akadályokat eltávolítva akár a legmagasabb tudatszintekig eljusson.

Én összefoglalja az ember vizsgálódó tudásában bekövetkezett óriási haladást. Megmagyarázza és leírja a tudat alapját és lényegét, ahogy fejlődése a földi élet első formáinak megjelenésétől az emberi ego kialakulásán át egészen az ego meghaladásáig, a Megvilágosodásig és Isten Jelenlétének spirituális Valóságáig… (tovább)

Love2translate, Marosvásárhely, 2017
556 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786069264560 · Fordította: Rácz Virág-Lilla

Isley I>!
David R. Hawkins: Én

David R. Hawkins: Én Valóság és szubjektivitás

A nemlineáris Valóság befogadható leírása a könyv és emiatt letaglózó. Ha az út, amin a kereső halad, az ego feloldása és a magasabb tudatszintek elérése, akkor ez a könyv nagy segítség lesz. Az „Én” még a szerző életművében is kimagasló, amit a könyv kalibrált tudatszintje is alátámaszt, valamint az a hatás, amit olvasása közben az emberre gyakorol, az önmagáért beszél.

Vladi>!

Az igazságnak semmit sem kell bizonyítania, és megkérdőjelezése nem sebesítheti meg.

David R. Hawkins: Én Valóság és szubjektivitás