A ​megvilágosodás útján 2 csillagozás

365 napi gondolat
David R. Hawkins: A megvilágosodás útján David R. Hawkins: A megvilágosodás útján

Mi ​akadályozza a spirituális fejlődést, és hogyan lehet ezeken az akadályokon felülemelkedni?David R. Hawkinsnak a tudat, a lélek és az ego természetéről szóló tanításait világszerte ismerik tanítványai, akik a spirituális igazság megértésére törekednek.
Dr. Hawkins misztikusként a nyugati vallás felfogását a keleti filozófiák lényegével ötvözi, hidat verve a megszokott fizikai világ és a nemlineáris spirituális világ között.
Ez az idézetgyűjtemény, amelyet Dr. Hawkins írásaiból válogattunk össze, minden napra egy gondolatot kínál az elmélkedő olvasó számára. Ezek bármelyikének teljes megértése emelheti tudatszintünket.
Fedezze fel egy valódi spirituális mester tanításait!
DR. DAVID R. HAWKINS nemzetközi szinten elismert pszichiáter, tudatkutató, spirituális előadó és misztikus. Több mint 8 kötet szerzője, többek közt a nagy népszerűségnek örvendő Erő kontra erő című könyvé. Műveit több mint 17 nyelvre lefordították.
SCOTT JEFFREY számos könyv,… (tovább)

Love2translate, Marosvásárhely, 2012
200 oldal · ISBN: 9786068352183 · Fordította: Rácz Virág-Lilla

kender
David R. Hawkins: A megvilágosodás útján

Nagyon mély értelmű gondolatokat tartalmaz, amelyek alkalmasak a napi spirituális szükséglet kielégítésére.