Elmer (Elmer) 25 csillagozás

David McKee: Elmer

Elmer nem olyan, mint a többi elefánt a dzsungelben. Ő mindig tréfál és megnevetteti a többieket. Ja, és ő ráadásul egy patchwork elefánt. Egy színpompás, foltokból varrt elefánt.

Elmer, a kockás elefánt címmel is megjelent.

Tagok ajánlása: 2 éves kortól

Könyvmolyképző, Szeged, 2006
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639708038 · Fordította: Arató Dániel

Lahara ISP
David McKee: Elmer

Szép színes, mintás, kockás meg ilyesmi. Pedig a szürke is egy szín, elefntszín.

Dün SP
David McKee: Elmer

Milyen kár, hogy nem a foltvarrás-elefántok az elterjedtebbek!
Meg az is eszembejutott, hogy de jó lenne tudni, mikor van az az egy bizonyos nap, amikor ha szürke elefántot látok, az biztosan Elmer, hogy megismerjem, ha látom valahol.

Chöpp
David McKee: Elmer

Nagy kedvenc a foltvarrott, viccelődő elefánt: Elmer. Már azt sem tartom számon, hányszor olvastuk.

Juci P
David McKee: Elmer

Ez tök jó. Olyan, mintha már valamikor olvastam volna, de tudom, hogy nem. Vagy mégis? Egyszerű kis történet, de nincs mit hozzátenni, így jó, ahogy van, és még tanulsága is van anélkül, hogy szájbarágós lenne. Újrázós lesz, az tuti, és a többi részét is elolvassuk.

Pekkka
David McKee: Elmer

Nagy-nagy kedvenc! Nagyon helyes történet, a rajzok jól követik a történetet. A 2 éves kisfiam imádta Elmert megkeresni a csordában. Bevallom nekem is nagyon tetszik. Most hoztuk ki a „Elmer és Walter”-t a könyvtárból, izgatottan várom, hogy olvassuk, szerintem ma este sorra kerül.

Pixelhiba
David McKee: Elmer

Persze, hogy a könyvtárban a tarkasága tűnt fel elsőnek, de ettől függetlenül a tartalma is jó volt, bár egy tízhónapos még nem érti meg a tanulságokat, de mint látvány, elnyerte a tetszését, főleg az utolsó két oldal. Ez pl. olyan, amit oviban újra elővennék, mert érdemes.

imma AP
David McKee: Elmer

De sajnálom, hogy ehhez a rajongótáborhoz most megint nem tudok csatlakozni… annyira nem tudok semmit kezdeni ezekkel a könyvekkel, hogy még csillagozni sem sikerült.

meduza83
David McKee: Elmer

A történet nagyon ötletes, nem egy elcsépelt, sablon mese. Rövid, pont az én kétévesemnek való, aki imádja. Most éppen Elmer a kedvenc.