Olvass ​az emberekben 7 csillagozás

A módszer, amit az FBI és az Amerikai Egyesült Államok hadserege használ
David J. Lieberman: Olvass az emberekben

Technikák, ​melyeket az FBI, az amerikai kormány és több ország speciális alakulatai is használnak

Ez a könyv nem a testbeszéddel kapcsolatos újrahasznosított elképzelések gyűjteménye, hanem bizonyítottan működő, praktikus pszichológiai technikákat tartalmaz, melyek azonnal használhatók, bárki által, bármilyen helyzetben.

Az Olvass az emberekben lépésről lépésre felfedi előttünk, mit gondolnak vagy éreznek mások valós élethelyzetekben. Világosan kiderül például, hogyan dönthetjük el, hogy egy pókerjátékos játékban marad-e vagy bedobja a lapjait, hogy egy üzleti partner megbízható-e, vagy hogy egy első randevú jól alakul-e, vagy sem. És amikor még nagyobb a tét – tárgyalások, kihallgatások bűntények, lopás vagy csalás esetében –, akkor is könnyedén ki tudjuk szűrni, ki van mellettünk, és ki van ellenünk (vagy a szeretteink ellen), hogy így időt, pénzt, energiát és fájdalmat spóroljunk meg magunknak.

Dr. Lieberman több száz televíziós és rádió műsorban… (tovább)

Eredeti cím: You Can Read Anyone

Eredeti megjelenés éve: 2007

Édesvíz, Budapest, 2017
196 oldal · ISBN: 9789635296804 · Fordította: Kiss Nóra Titanilla
Édesvíz, Budapest, 2017
196 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635296798 · Fordította: Kiss Nóra Titanilla

dwistvan P
David J. Lieberman: Olvass az emberekben

David J. Lieberman: Olvass az emberekben A módszer, amit az FBI és az Amerikai Egyesült Államok hadserege használ

Ezek a pszichológiát gyakorlatban alkalmazó könyvek nagyon sok hasznos segítséget nyújtanak a munkához is, és a mindennapi élethez is. Egy olvasatra természetesen nem lehet megtanulni. Érteni a gondolatmaenetét azt lehet. Ezt és hasonló könyveket olvasva megérthetjük jobban magunkat és másokat. Azért néhényszor át kell olvasni, hogy a helyére kerüljön.

Risus P
David J. Lieberman: Olvass az emberekben

Nem csak úgy érzem, de úgy hiszem, hogy ennek a könyvnek nagyobb a marketingje, mint a tényleges értéke. Én jóhiszeműen tényleg bíztam abban, hogy valami újat mutat a könyv. Egyetlen előnye van, hogy számos példán keresztül mutat be egy-egy módszert, témát.
Bár, ha jobban belegondolok, akkor a Hazudj, ha tudsz, a Mentalista és a Gyilkos elmék megnézése után is körülbelül ugyan azt a tudást szereztem volna meg.

Zsuzsanna_Sinka
David J. Lieberman: Olvass az emberekben

Nem újrahasznosított random elképzelések és nem helyenként avult kliséparádé… Áááá, dehogy…