A ​végtelen Szeretet az egyetlen igazság 3 csillagozás

Minden más illúzió; Az álomvilág leleplezése, amit „valósnak” hiszünk
David Icke: A végtelen Szeretet az egyetlen igazság

„A ​legtöbb ember egy másik ember. Gondolataik valaki más véleménye, életük utánzat, szenvedélyük idézet." Oscar Wilde

Tudatosan belevágtam az önfelfedezés hihetetlen utazásába 1990-ben. Fogalmam sem volt, hogy merre fog vezetni, mégis, mindenképpen mennem kellett. Elegem volt.

Ez a „világ” mindig is értelmetlennek tűnt számomra: az igazságtalanság, az ostobaság, ahogy a Rendszer az embereket gépekké változtatja, akik ugyanazon ismétlődő tapasztalatok és programozott viselkedési minták körforgásában pörögnek egyhelyben, s ezt görcsösen életnek hívják. Nem mi éljük az életet – az élet él minket.

Vannak kivételek, és sokuk fogja olvasni ezt a könyvet, azonban a legtöbb ember elfogadja, hogy megmondják, mit gondoljon, hová menjen, mit és hogyan tegyen. Nem így van? Nos, honnan kapod a „tényeket”, amelyek alapján következtetéseket vonsz le magadról és a világról? Ki dönti el, hogy munkanapokon mikor kelsz? Ki dönti el, hová mész, és odaérvén mit teszel? Ki… (tovább)

Eredeti cím: Infinite Love is the Only Truth Everything Else is Illusion

Eredeti megjelenés éve: 2005

EzVan, Budapest, 2009
210 oldal · Fordította: Szücs Károly

Qwerf>!

Hallottam embereket arról beszélni, hogy tapasztalataikból tanultak, és én ezt megértem. Azonban ezt másképp fogalmaznám. A tapasztalás nem tanított nekik semmi újat, csupán elmozdították a fátyol állását, így könnyebben emlékeznek arra, amit már tudnak.

David Icke: A végtelen Szeretet az egyetlen igazság Minden más illúzió; Az álomvilág leleplezése, amit „valósnak” hiszünk

Kapcsolódó szócikkek: tapasztalat