A ​következő szint 1 csillagozás

Hol találjuk meg a helyünket az életben – egy tanmese
David Gregory: A következő szint

Friss vállalatgazdálkodási diplomával Logan Bell szervezetfejlesztési munkát vállal. Elemeznie és véleményeznie kell a jónevű Universal Systems székházának öt különböző szintjén egymástól eltérő elvek alapján működő egységek tevékenységét. Milyen elvek követése vezet sikerhez? Hol mennyi nyereség képződik? Hogy képes egy kicsiny csoport nyereségessé tenni egy egész nagyvállalatot? Egyáltalán mi számít nyereségnek? És ki az a titokzatos Igazgató, akinek Logan jelent?
A szórakoztató tanmese Olvasója alapvető életviteli kérdésekkel szembesül. Logannal bejárhatja a szinteket, végiggondolhatja az ott dolgozók ezekre adott (kimondott, vagy hallgatólagos) feleleteit. Ráismerhet köztük saját válaszai egyikére-másikára, és fontolóra veheti, hogy a lehetőségek tudatában melyik szinten, milyen környezetben, miféle tevékenységektől várható elégedettebb és boldogabb élet.

Eredeti cím: The next level

Eredeti megjelenés éve: 2008

Egyházfórum, Budapest, 2013
136 oldal · ISBN: 9789638156402 · Fordította: Scharle Péter · Illusztrálta: Simon András