A ​talányok bolygója 12 csillagozás

David Glover: A talányok bolygója

Ez a kalandos küldetés az adatfeldolgozás világába vezet. Az Alfa űrbázist elfoglalták az idegen lények! Csak te mentheted meg a bázist és a legénységet. Ha nem sikerül, az űrbázis megsemmisül!
Alakítsd te a történetet, döntsd el magad, merre indulsz, hogyan oldod meg a rejtélyeket!
Meglátod, többet tudsz annál, mint gondolnád, s miközben rabul ejt a lebilincselő történet, még matekból is okosabb leszel!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Kalandos küldetés Napraforgó

Napraforgó, Budapest, 2014

Chöpp >!
David Glover: A talányok bolygója

Ma délelőtt kislányom kérésére végigvittük a kalandos küldetést. Nagyon tetszett neki. A Kalandos küldetések sorozatból eddig ez a harmadik kedvence.
Nekem is tetszett. Ez a rész volt eddig a legkönnyebb küldetés. Viszont imádom a témát! (Idegen lények, robotok, űrbázis… stb.)

lenne P>!
David Glover: A talányok bolygója

Kicsit túllőttünk ezzel a könyvvel magunk felett, mert bár okos az én kisfiam, nem ovisoknak való ez még. Néha bevallotta, hogy a kérdést sem értette, de ettől függetlenül sikerült megoldani a problémáit.

Kicsibogár>!
David Glover: A talányok bolygója

Adatfeldolgozásos kaland játék kockázat könyv. Ez így első hallásra furának tűnhet, de érdekes volt az alapszál, és nem voltak felesleges körök. Megvoltak a lehetséges útvonal kombinációk, ezt az ember hamar átlátta, de ha ezeken tetszés szerinti sorrendben végigmegyünk, utána már felsejlik a történet vége. Részemről kellemes kis kalandozás volt.

pasztornenagyeva>!
David Glover: A talányok bolygója

Kíváncsi voltam erre a rejtvényes könyvre, Főleg, hogy még logikázni is kell benne. Nem mondhatnám, hogy elnyerte volna a tetszésemet. Érdekes volt, hogy mindig volt két lehetséges választás. Az volt a jó, ha rossz választ ad az ember, visszavisz az előző oldalra, és választhatod a jó lehetőséget. Nincs kudarc élmény. Az nem igazán tetszett, hogy nagyon kellett figyelni a jeleket, hogy melyik is következik.

Sicc>!
David Glover: A talányok bolygója

Bevezetés gyerekeknek a lapozgatós játékkönyvek világába. A feladatok hol egyszerűbbek, hol nehezebbek (nem a felnőtteknek:), persze „kiesni” nem lehet, mivel mindig visszavisz az elrontott választáshoz. Mondjuk azt kétlem, hogy ennek hatására valaki okosabb lenne matekból…:) Inkább a következtetésben segíthet. Mindig bírtam az ilyeneket, szerintem jó ötlet!