Találkoztam ​a Télapóval! 40 csillagozás

David Bedford: Találkoztam a Télapóval!

Karácsony este van és Kicsi Mackó alig várja már, hogy a Télapó hozza az ajándékait.
– A Télapó abban a pillanatban megérkezik, amint te álomba merülsz. – mondta Mama Mackó. De Kicsi Mackónak esze ágában sincsen ágyba bújni és álomba merülni. Ő a Télapóval akar találkozni minden áron. Vajon Kicsi Mackónak sikerül-e tényleg megpillantania a Télapót?

Kiderül ebből a varázslatos kis meséből…

Eredeti megjelenés éve: 2005

Mirax, Budaörs, 2010
26 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639895232 · Illusztrálta: Tim Warnes

gab001>!
David Bedford: Találkoztam a Télapóval!

Olyan aranyosak a rajzok, hogy amikor megláttam, mindenképp el kellett olvasnom. Egyszerű, de nagyon kedves történet. Ideális Miku-olvasmány volt.

Paulina_Sándorné P>!
David Bedford: Találkoztam a Télapóval!

Nagyon cukik voltak. Aranyos volt a Kicsi Mackó. Megértem, hogy miért nem tud aludni, hogy kíváncsi a Télapóra. Nagy Mackó, azaz a papa bebizonyította számomra, hogy a felnőtt férfiak még mindig nagy gyerekek. Mama Mackó meg csak vigyáz rájuk. :-) A végén nagyot mosolyogtam. spoiler

brena>!
David Bedford: Találkoztam a Télapóval!

Annyira cukik a rajzok,és a szöveg is!Egyértelműen a legaranyosabb télapós könyv ez idén! Ára is igen elfogadható:)
Kár hogy ilyen füzet szerű a kiadás.Kemény kötésben százszor szebb lenne! A végén láttam még csodaszép borítójú mesekönyveket még,le kell vadásszam azokat is majd!

Amilgade>!
David Bedford: Találkoztam a Télapóval!

Mintha csak rólunk írták volna, a torkos Nagy (Apa) Mackó, a mindenre felkészült Mama Mackó, és a csodálkozó, kíváncsi, kissé aggodalmas Kis Mackó. Olvasásakor végig nevettem, és eszembe jutott az összes Télapó, Jézuska, Húsvéti Nyúl, Fogtündér találkozásunk, abból is a kedvencem amikor Apjuk hajnal kettőkor avanzsált Fogtündérré csak a gyerek kedvéért. Hát ez van, mit meg nem teszünk a Kis Mackókért!

icu79>!
David Bedford: Találkoztam a Télapóval!

Kislányom kapta @Amilgade-től a Borsodi Moly Klub ajándékozós eseményének keretében. Mint gondos szülő, úgy gondoltam, hogy jómagam is elolvasom, mielőtt gyermekem kezébe adom. Nos, nagyon aranyos kis történet, megkapó, kedves rajzokkal. Szinte az utolsó pillanatig izgalomban tartott, hogy vajon szegény Kicsi Mackó ideje korán szembesül-e az élet valós oldalával, de szerencsére az író egy bravúros csattanóval a végére helyreállította a világ rendjét és az én lelki békémet. :) Amint elérkezettnek látom az időt, bátran adom Dóri kezébe, de egyelőre csak megízlelné a lapokat, és félek, ez nem tenne jót a történetnek. :)
Nagyon köszönjük a könyvet, igazán kedves meglepetés volt. :)

Caledonia_Valley P>!
David Bedford: Találkoztam a Télapóval!

Eszméletlen milyen régóta várok már arra, hogy elolvashassam ezt a könyvecskét, s most végre eljött a nagy pillanat, amit most szintén @Perlynek köszönhetek! :)
Egy bájos karácsonyi mese ez, humoros, gyönyörű illusztrációkkal, bár a végét egy picit összecsapottnak éreztem, hiszen olvastam volna még. Papa Mackó lebukásai nagyon viccesek voltak! ^^

LeZsu>!
David Bedford: Találkoztam a Télapóval!

Jól sikerült történet. Az illusztrációk szépek és kifejezők. Örülök, hogy rátaláltam erre az olvasmányra.

SzVera>!
David Bedford: Találkoztam a Télapóval!

Nagyon cuki is történet, a kíváncsi Kis Mackóval, a torkos Papa Macival és a tettre kész Mama Macival off.
Ebben a néhány oldalban annyi szeretet, gondoskodás, törődés és összetartás van…és mindez úgy, hogy a végén megmarad a Mikulásba vetett nagybetűs hit is.

BakosJuci>!
David Bedford: Találkoztam a Télapóval!

Ez valami eszméletlenül cuki könyv. A rajzok nagyon aranyosak, a történet bájos és nagyon is emberi, és a Mikulás-imázson se üt magyarázandó rést.
Ráadásul macis, szóval az már az 5 csillag fölötti rész. :)
Ha lesz bocs, ezt meg fogja kapni. :)