Kutyák 13 csillagozás

David Alderton: Kutyák

A Határozó kézikönyvek a természet megimerésében és megértésében segítik az Olvasót. A gondosan összeválogatott, színes fényképek, a rövid, lényegre törő leírások segítséget nyújtanak élő és élettelen környezetünk, a növények, az állatok, az ásványok és a kőzetek világának megismeréséhez. Ezek a könnyen használható, szép kivitelű és tartalmas könyvek nem hiányozhatnak egyetlen természetet kedvelő felnőtt vagy gyermek könyvtárából sem.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Határozó Kézikönyvek

Grafo / Panemex, Budapest, 1997
304 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639090093 · Fordította: Molnár Katalin

Ancsúr P
David Alderton: Kutyák

Én régen, kisebb koromban nagyon szerettem az ehhez hasonló könyveket, mert sok kép volt benne, és tömören, röviden ismertették velem az adott tárgyat (pl. ásványokat), vagy élőlényeket (mint pl. itt, ebben a könyvben).
Cuki kis könyvecske volt.

pelikanbence
David Alderton: Kutyák

Még 1995-ben kaptam karácsonyra ajándékba a Jézuskától a fa alá ! :) Rengeteg kutyust meg lehetett belőle ismerni ! IMÁDOM EZT A KÖNYVET !!!! :))))

Caulker

Bár a ma élő kutyafajták rendkívül változatos alakúak és méretűek, mégis egyetlen közös őstől, a farkastól származnak.

Caulker

A farkaskarom a lábak belső felén található csökevényes ujj (a hüvelykujj megfelelője).

Caulker

Ősükhöz hasonlóan a házikutyák is hangjelzésekkel, valamint az ún. póznyelven – füleik, farkuk mozgatásával –, érintkeznek egymással, és erősen él bennük a falkaösztön is.