Golyóálló ​diéta 6 csillagozás

Dave Asprey: Golyóálló diéta

Golyóálló ​életmód: több vaj, kevesebb testedzés, pihentetőbb alvás – a frissebb elméért és a testért, amelyet megérdemelsz!

Húszas évei közepén Dave Asprey, a sikeres vállalkozó milliókat keresett a Szilícium-völgyben. Csak éppen közel 140 kilót nyomott, annak ellenére, hogy azt tette, amit az orvosok tanácsoltak: nem evett többet napi 1800 kalóriánál, és másfél órákat edzett, hetente hatszor.
Amikor a zsírfelesleg miatt már az agyára is sűrű köd kezdett ereszkedni, és az ételek utáni sóvárgás minden energiáját és akaraterejét elszívta, Asprey ugyanazt a gyakorlatot követte, mint amelyik korábban vagyonos emberré tette: „meghekkelte” a saját testét. Több mint 300 ezer dollárt és 15 évet áldozott arra, hogy kiderítse, mi fogja vissza a teljesítményét, és áll a boldogsága útjába. Annak érdekében, hogy testileg és szellemileg is csúcsformába kerülhessen, különböző orvosi vizsgálatokat végeztetett, eldugott tibeti kolostorokat keresett fel, és behatóan tanulmányozta a… (tovább)

Jaffa, Budapest, 2020
Jaffa, Budapest, 2017
278 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155715907 · Fordította: Rézműves László

nana1>!
Dave Asprey: Golyóálló diéta

Érdekes egy könyv a mai fogyókúra és életmódváltó könyvek tömegéből. Teljesen véletlenül került e kezembe, a címe rögtön kíváncsivá tett. Sok-sok információ van benne, laikusként nem tudom megítélni ezek helyességét. Egy biztos, kipróbáltam a golyóállókávét és legnagyobb döbbenetemre működik! És ráadásul finom is, amit végképp nem gondoltam volna DD