Alsógatyás ​kapitány és a szupergonosz szipirtyó haragja (Alsógatyás kapitány 5.) 18 csillagozás

Dav Pilkey: Alsógatyás kapitány és a szupergonosz szipirtyó haragja

George-nak és Haroldnak egész átlagos hete van. Megtudták, hogy valószínűleg meg fognak bukni a suliban, szóval ma életre keltettek egy gonosz, szupererős szörnyet. A Szupergonosz Szipirtyó küldetése pedig nem más, mint hogy a hatalma alá hajtsa az egész világot… és aki az útjába áll, nagy pácba kerül.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Delfin könyvek Maxim

Maxim, Szeged, 2020
182 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634992684 · Fordította: Tomori Gábor

Nóri_és_Anya>!
Dav Pilkey: Alsógatyás kapitány és a szupergonosz szipirtyó haragja

Nos az irodalmi értéket nem elemezném, mert nem az a kategória aminek erre szüksége lenne szerintem. Viszont én könyvön ennyit rég nevettem, karöltve a fiammal, aki szintén rengeteget kacagott az olvasás során.
A rajzok pont azért jók, mert igencsak furák, bugyuták és viccesek, az egész könyv színes,a sztori is le tudta kötni a gyereket, aki amúgy nem egy „odafigyelős” típus.
Amikor megláttam a könyvet és megvettem,fogalmam sem volt, hogy ez hányadik rész, (persze a gerincén azért ott van…) de persze annyira tetszett Zénónak, hogy be kell szereznünk az előző részeket is,amit amúgy nem bánok,mert leköti, s nekem az a lényeg,hogy érdekelje, amit olvasok neki.
A képregényes részeket én külön szerettem benne.
A mesét is megnéztük, azon is sokat nevettünk, úgyhogy Alsógatyás kapitány minket megvett magának :D

Ginál_Oszvald_Beáta >!

Alcím: A 3D hipnózisgyűrű titka
Ez volt az eddigi legmozgalmasabb, legérdekesebb történet a sorozatban.

lenne P>!

Hatalmas ködfelhő töltötte meg az eget, mindent eltakarva, és lehetővé téve, hogy erre a két oldalra hihetetlenül könnyű legyen rajzolni.

162. oldal, 26.fejezet, Fordított pszichológia 2

Ginál_István>!

– Maga egy komisz, kegyetlen, gonosz ember – mondta Ms. Ribble –, és én ezt értékelem. Csak… csak…
– Csak micsoda? – kérdezte Mr. Krupp.
– Csak az orra! – mondta Ms. Ribble. – Magának van a legnevetségesebb orra…

Alsógatyás kapitány sorozat · Összehasonlítás