Alsógatyás ​Kapitány és a biorobotikus fikafiú ádáz összecsapása, az ocsmány orrmaradványok esete (Alsógatyás kapitány 6.) 21 csillagozás

Dav Pilkey: Alsógatyás Kapitány és a biorobotikus fikafiú ádáz összecsapása, az ocsmány orrmaradványok esete

Egy tüsszentés elszabadult.
George és Harold ismét mókás képregényt gyártott, és ezúttal céltáblájuk az iskola legokosabb, de legárulkodósabb tanulója, Melvin Sneedly volt. Ám ez a tréfa nem maradhatott megtorlás nélkül, és Melvin úgy döntött, hogy kiegyenlít! De egy szempillantás alatt – és egy hatalmas tüsszentés eredményeképpen – megtörtént a katasztrófa, és megszületett a Biorobotikus Fikafiú. Vajon Alsógatyás Kapitány képes lesz eltakarítani a sok trutymót?

„Eddig ez volt a legjobb Alsógatyás, amit olvastam, eléggé gusztustalan és vicces volt, a tesómmal sokat röhögtünk rajta.” Máté

„Rémesen undortó volt Melvin, még jó hogy Alsógatyás Kapitány tette a dolgát. Bár úgy érzem, ez a trutyi-invázió még nem ért véget.” Zsani

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Delfin könyvek Maxim

Maxim, Szeged, 2021
184 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634994947 · Fordította: Tomori Gábor

lenne P>!

Rendkívül gusztustalan rész, amire mindenki rájátszik még egy kicsit. Sok kicsi pedig sokra megy, úgyhogy úszik minden a spoiler.

repe993 P>!

Kissé altáji és gusztustalan az én ízlésemnek, amolyan tipikus ffi-humor, de Kiskrampó szereti, én meg elszenvedem.

Ginál_István_Levente G>!

Szerintem a legjobb kép a Biorobotikus Fikafiúról a128. oldalon található.
Remélem, a trutyiinváziió a következő kötetben véget ér.

Ginál_Oszvald_Beáta>!

Izgalmas történet, kevesebb Alsógatyás kapitány, kevesebb George és Harold, több Melvin.
…és elsőként a sorozatban: nem zárul le a történet, hanem folytatódik a következő könyvben!

lenne P>!

Néhány órával később Melvin megépítette legújabb és egyben eddigi leghatalmasabb robotját, amelynek három, egymással felcserélhető lézer szemgolyója, Makro-Hidraulikus-Ugrotronikus lába, öngerjesztőn szupernyúlékony automata karja, továbbá tágulékony oktokarmos bordaketrece volt, és három különálló ikerturbó 9000 SP5 kung-fu titánium/lítium-ötvözet processzor működtette, melyek egy gyakorlatilag elpusztíthatatlan, flexo-önnövesztő belső vázba voltak beépítve, az utóbbiban pedig elegendő erő volt téglafalak áttöréséhez, a satuszerű markolókezeivel képes volt acélt zúzni, és könyörtelenül átrágni magát rosszul megírt folytatólagos mondatokon.

76. oldal, 10.fejezet - Mr. Melvin méregbe gurul

FIGYELMEZTETÉS:
A következő fejezet kendőzetlenül ábrázolja egy gonosz kisfiú biorobotikus hörcsög által történő elnáspángolását. Bár ez az esemény azért kerül bemutatásra, mert vicces, e könyv alkotói tisztában vannak vele, hogy a hörcsögtámadások korántsem nevetségesek. Ha ön vagy a szerettei közül valaki hörcsögtámadásnak esett áldozatul, kérjük, hogy forduljon segítségért a lakóhelye szerint illetékes támogató csoporthoz, vagy látogasson el a www.horcsogtamadas.com weboldalra.

39. oldal, 5.fejezet - Különösen kegyetlen erőszakot ábrázoló fejezet 1.rész (Lapozós Mozival)

Alsógatyás kapitány sorozat · Összehasonlítás