Észlelések 9

Alvarando

Darren Shan: A vérszipoly

Ma délután a 15.21-kor Nyugati pályaudvarról Esztergomba induló zónázó vonaton olvasta egy vörös raszta hajú lány. Indulás után egy kis ideig olvasókört alkottunk hárman, de nem sokáig, mert ő még Rákosrendező előtt eltette a könyvet és a zenehallgatást választotta. Aquincumig utaztunk együtt, ő tovább ment Esztergom felé.

Biró_Krisztina

Darren Shan: A vérszipoly

Tegnap6.-án és ma délelöt ennek a műnek a hangoskönyv változatát hallgatta a nagylányom a szobájában,miután hazaért a gyerekorvostól.

brabiviki

2013.12.29.
Colosseum Hotel, Mórahalom
Joel olvasta este az aulában.

Telena

Darren Shan: A vérszipoly

Most, ebben a pillanatban; itt, az Irinyi épület 3. lépcsőházának 2. emeletén – infós kabinet –, egy fekete hosszú hajú csaj. Gondolom, infós :)

Etike P

Darren Shan: A vérszipoly

Egyik gyermekem (9-es) asztalán csücsült. De ő inkább rám figyelt :)

CaptainV IP

Darren Shan: A vérszipoly

Talán (!) ezt olvasta egy fiatal, 15 körüli srác a Ráckevei héven délután. Fehér pólója volt, és a kamasz fiúk tipikus olvasós testtartásával majdnem bebújt a betűk közé. :) Ő legalább könyvet szorongat, nem piás üveget. – mondtam én, a nagyöreg majdnem18 éves… :$
szeptember 5. hétfő

mosolytó

Darren Shan: A vérszipoly

2010. 10. 06. 13:37-kor a 47-es villamoson olvasta egy fekete bőrkabátos, lila sálas, egyetemistának kinéző lány, a Móriczon szállt le. A könyvnek nagyon az elején járt.

Nita_Könyvgalaxis

Darren Shan: A vérszipoly

Ma 3 óra környékén olvasta a 103-as buszon egy rövid, pirosra és rózsaszínre (!) festett hajú hölgyemény. Mit mondjak, nem volt az a haj egy szép látvány… :P

Papusz P

Darren Shan: A vérszipoly

Kinga nevezetű évfolyam- és szaktársam olvasta a lépcsőn ülve, a falnak támaszkodva, gazdmatek előadásra várva. Mint később kiderült, jobban tette volna, ha a tanárnő érkezése után is inkább ott marad.