Édes ​érzelem (Édes érzelem 1.) 46 csillagozás

Darnai Dóra: Édes érzelem

Vajon két sérült lélek is megtalálhatja a boldogságot? Van szerelem első látásra, vagy az egész csak az érzékek játéka? Jeremy Johnson világában a szerelem nem létező érzelem, de mégis, mikor megpillantja Emilyt feléled benne valami. Valami, ami számára érthetetlen és sokkal megfoghatatlanabb, mint ahogy azt elsőre gondolná. De vajon Emilynek sikerül elfogadtatnia vele az érzelmeit? Vagy ő is csak egy nő a sok közül, aki a jóképű férfi ágyába kívánkozik? Ha érdekel Emily és Jeremy bonyolult, de annál inkább szenvedélyesebb kapcsolata, akkor lapozz bele, ígérem nem csalódsz majd. :)

Publio, 2015
Publio, 2015
puhatáblás · ISBN: 9789634242918

nixibook>!
Darnai Dóra: Édes érzelem

Mint ahogy már több értékelésemben is említettem,szeretem az ilyen sztorikat!Jó is volt az alaptörténet,és a szereplők is elnyerték a szimpátiám,még egy kis izgalommal is meg volt füszerezve.Az is tetszett,hogy itt a lány nem kérette magát,egyből nyújtotta is amit a mi macsó milliárdos jóképűnk elvárt tőle (szex).
Na DE,és az is lehet hogy csak én vagyok így vele!Nekem sok minden fölöslegesen volt leírva benne.Lezuhanyoztam,megreggeliztem,ittam egy kávét,fogatmostam stb…persze tudom kell bele,de ilyen részletességgel?
Szeretem a szex jeleneteket benne,de néha már picit sok volt.

Ezért csak a 3,5 *

Attól még izgatott vagyok hogy mi fog történni,és a sok titokra is mikor derül már fény….

l_moni>!
Darnai Dóra: Édes érzelem

Tetszett a könyv, olvasatta magát.
Kicsit száraznak találtam néha. Túl sok volt a leírása annak ami nem volt fontos.
Jer és Emily jó kis páros.

fking94>!
Darnai Dóra: Édes érzelem

Ez a sztori nem éppen egyszerű, de azért nagyon tetszett.
Jeremy és Emily találkozása hétköznapi, de aztán felfordul a világuk és mindenféle mocskos részlet az életükkel kapcsolatban napvilágra kerül. Jeremy a maga mogorva jellegével határozottnak és szexinek tűnik, nekem bejön. Két nap alatt sikerült kiolvasni a könyvet, most fejeztem be, friss az élmény. Az egyik ismerősöm ajánlotta, aki ismeri a szerzőt. Üzenem neki, hogy alig várom a másodikat, mert egyetlen könyvnek sem lenne szabad így végződnie. :(

b_eszter22>!
Darnai Dóra: Édes érzelem

Jó könyv, szeretem a hasonló témájú regényeket. :D
A függő vége egy kicsit kiakasztott, úgyhogy alig várom a folytatást.
Hajrá Jeremy!!!!!!!!!!!!!

bhzs>!
Darnai Dóra: Édes érzelem

Hát mit ne mondjak ..az elsö könyv amit nem tudok végig olvasni ..
Nekem annyira amatőr nyers .
Ez a sok ..AHHHHHH meg ÁHHH Túl sok ilyen van már a polcokon.
„dolgozok edzek eszek fekszek majd meghalok érte ,de nem mert kell nekem ,majd szex.. de megint nem kell.”
Ez a huzavona és az egész felépítése.. Izlések és pofonok..
2021.01.13 újra olvastam mert nem emlékeztem rá .. most sikerült végig olvasni .. de most is az a véleményem a kevesebb néha több …

Bookaholic77 >!
Darnai Dóra: Édes érzelem

Nagyon tetszett♥Emily és Jeremy is érzelmileg “sérült” múlttal rendelkezik, mindez mennyire befolyásolja a közös jövőjüket?? Szeretem ez ilyen típusú erotikus törtèneteket!! Kíváncsian várom a folytatásban, mi lesz Mandy szerelmével, miben sántikál Vanessa, és kiderül-e Emily Apukájának a titka?

m_niki_88>!
Darnai Dóra: Édes érzelem

Hasonló a Crossfirehez, vagy a Szürkéhez, szóval aki szerette azokat a sorozatokat, annak biztos bejön ez a könyv is. Mivel elolvastam kíváncsi vagyok a folytatásra….

Barbi23>!
Darnai Dóra: Édes érzelem

Nekem nagyon tetszett a könyv. Imádom a müfajt, jöhet bármilyen mennyiségben. Szerettem Jeremy és Emily karakterét is és főleg a drámai részeket. :D

zsofihorvath>!
Darnai Dóra: Édes érzelem

Ismerősöm a szerző, nagyon tetszett a könyv, elég ügyenes összerakta, ahhoz képest, hogy ez az első hivatalos regénye. Azt mondom csak így tovább, mert a vége nagyon nincs rendben, kell a folytatás. :D

timike85>!
Darnai Dóra: Édes érzelem

Nagyon, nagyon tetszett a regény, alig tudtam letenni. Olvastatta magát a történet. Alig várom, hogy végre kiderüljenek Vanessa és Jeremy dolgai, persze hacsak nem hal meg a titokzatos főhősünk a végén…szívből remélem, hogy nem így történik és Emilyvel együtt lesznek a következő kötetben…tetszett a sok dráma és fordulat, a történet így állandóan feltartotta az érdeklődésemet. Most kezdem a folytatást…. :D :D

feneske25>!

– Szeretlek Jeremy. – mikor ezt kimondta megmerevedtem és alig lépkedtem – Ne ijedj meg. – mondta lágyan. Mondani akartam valamit, vagy legalábbis mondanom kellett volna, de nem jött ki egy hang sem a számon. Fura volt ezt hallani, nagyon fura. Nem beszélgettünk és négy számot végig táncoltunk – Üljünk le egy kicsit. – levezettem őt és kihúztam neki a széket. Felhajtottam a pezsgőmet, utána újra töltöttem. Emily ijedten nézett rám – Nem várom, hogy visszamond, csak kérlek szólalj meg.

feneske25>!

– Adni akarok Emily. – megint közelebb mentem hozzá. Ő hátrált, addig, míg nem ütközött a háta a falba. Ekkor megijedt és nekem ez tetszett. A homlokomat az övének támasztottam. Zihálva szedte a levegőt, én is. Annyira kívántam, de tudtam, hogy a jó dolgokra türelmesen kell várni. Megérintettem az állát, ő lehunyta a szemét. Kicsit meg kellett hajolnom, mikor adtam az arcára egy puszit. Ez meglepte és kipattantak a szemei. Éreztem, hogy visszafolytja a lélegzetét és várt – Gyönyört akarok adni. – suttogtam a fülébe – Érzem, hogy vonzódsz hozzám.

feneske25>!

– Nem. Kicsit nyers vagy néha, de tetszik és beindít, ahogy a mély hangodon ezt mondod nekem. – adott egy kis puszit a számra, aztán felült rajtam. Levette a ruháját és egy bugyiban foglalt helyet a csípőmön. Felültem hozzá. Gyengéden a hüvelykujjam és mutatóujjam közé kaptam az állát és a homlokát az enyémhez támasztottam. Élesen szívtam be a levegőt, hogy érezzem az illatát. Bódultan hunytam le a szemem, kábulatot éreztem tőle. Függő lettem. Nem tudom mennyire beteges e, de Emily függő lettem.
– Szeretlek. – nem értettem, egyszerűen csak kibukott a számon a szó. Emily beférkőzött a fejembe és a szívembe is. Úgy kívántam, mint még soha senkit ezen a világon. Megmozdult, átfogta a fejem és magához húzott. Apró puszit adott a fülemre.
– Én is szeretlek Jeremy. – cirógatni kezdtem a hátát.

Édes érzelem sorozat · Összehasonlítás