Kulcskérdés ​/ A farkas és Piroska / Viharos szilveszteréj (A vágy 12 árnyalata) 59 csillagozás

Darlene Gardner – Kristin Gabriel – Carly Phillips: Kulcskérdés / A farkas és Piroska / Viharos szilveszteréj

3 ​lebilincselően szenvedélyes történet egy kötetben.

-Darlene Gardner: Kulcskérdés
A jó szex sokat számít, gondolja Kate Marino, csinos belsőépítész, de ő többre vágyik. Amikor barátja Riley, a varázslatos éjszakák ellenére semmi jelét nem adja szerelmének, a lány kiadja az útját. Amikor egy év múlva a férfi kibéreli a szomszédost lakást, Kate szentül megfogadja, hogy nem enged a kísértésnek. Nem sejti, hogy Riley azóta sem tudott szabadulni az ő emlékétől, és eltökélte, hogy visszahódítja szíve hölgyét…

-Kristin Gabriel: A farkas és Piroska
Szilveszter éjszakáján Sarah dobogó szívvel várja, hogy éjfélt üssön az óra. Piroskának öltözve jutott be a Wolff-villába, ahol éppen jelmezbált tartanak. A lány arra vállalkozik, hogy visszacsempéssze a széfbe azt a nyakéket, amelyet a nagyapja lopott el. Már nyitva a páncélszekrény, amikor lépteket hall a folyosóról, és egyszer csak belép a szobába maga a farkas…

-Carly Phillips: Viharos szilveszteréj
(tovább)

Harlequin Magyarország, Tatabánya, 2012
336 oldal · ISBN: 9789635385539 · Fordította: Kovács Eszter, Harcsa Henrietta, Erős László
Harlequin Magyarország, Budapest, 2012
336 oldal · ISBN: 9635385492 · Fordította: Kovács Eszter, Harcsa Henrietta, Erős László

christine>!

Az első és a harmadik abszolút nem tetszett. Mindkettő lerágott csontnak bizonyult, amelyeknek eseményei minden erotikus könyvben jelen vannak.
A második viszont NAGYON JÓ VOLT. Imádtam. Nincs rá jobb szó, egyszerűen a történet rabjává váltam, nincsenek rá szavak.
Csak és kizárólag a második kötet miatt lett öt csillagos a könyv, máskülönben a kettőt sem ütötte volna meg.

silentscream>!

Őszintén szólva A farkas és Piroska nagyon tetszett. :) A másik két történet sem volt rossz egyszeri olvasásnak, de egyiktől sem voltam különösebben elragadtatva..

repe993 P>!

Nos, nem is tudom, mit kell írjak.
Messze a második szösszenet a legjobb, a másik kettő elég gyengécske, de ebben – számomra – nincs semmi meglepő. Az utolsó történet fülszövege teljesen félrevezető spoiler
Az első pedig csak nyúlik mint a rétestészta, teljesen felesleges és hiteltelen erőltetni spoiler

Kicsicsillag123 P>!

Olyan kis átlagos történetek voltak. Tetszettek, jól szórakoztam olvasás közben, de nem hagytak valami mély nyomott bennem. A legérdekesebb a második volt, de azt sem mondanám, hogy kedvenc lett. Egyszer olvasós, romantikus kis limonádé.

Ingryd >!

Szórakoztató, könnyed és egyszerű. A történetek eléggé sablonosak, a szereplők és tetteik is kiszámíthatóak. Ettől függetlenül romantikus, egyszer-olvasós-kuckós könyv.

Jennii>!

Három egyszerű karakterekkel megáldott, egyszerű történet, amik könnyen olvashatóak és hamar végez velük az ember.
Elszórakoztatott utazás közben, de különösebben nem tettek rám mély benyomást.

leprikon>!

Ha alacsonyra teszi az ember a mércét, akkor átugorja ez a könyv. Ebben a kategóriában nagyon sok gyenge mű született már. Ez sem valami nagy eresztés, de alapvetően szórakoztatott. Egyáltalán nem bánom, hogy elolvastam.
Legfőbb pozitívuma a könyvnek, hogy a 3 történetet egy könyvbe zsúfolták. Ebből kifolyólag normális a betűméret és a sorok közötti távolság.

zuna19>!

– Hány testvére van?
– Csak Jake, és higgye el, az, hogy az embernek rendőr a bátyja, rémesen idegesítő az első randik során.
Colin nevetett.
– Valami azt súgja, hogy maga jól meggyötörte.

zuna19>!

– Ments meg, kérlek!
– Piroska megmenti a farkast. – Sarah esze azt súgta, hogy őrültség, amit tesz, de végül győzött a kíváncsiság. – Milyen eredeti feldolgozás!

haligali>!

Hát igen. Az új évezred lánya vagyok. Tudom, mit akarok, és tudom, hogyan kaphatom meg.

Carly Phillips - Viharos szilveszteréj