Oviba ​megyek! (Kismackó 4.) 8 csillagozás

Dany Aubert – Catherine Leblanc: Oviba megyek!

Az ovi közel van, de Kismackó egyáltalán nem örül, hogy közeledik az óvodába járás ideje. „Nem akarok oviba menni!” jelenti ki határozottan. Anna, a kishúga viszont nagyon szeretne végre bepakolni egy uzsonnástáskát, labdázni a barátaival, és hallgatni az óvó nénik meséit. „Milyen jó neki!” sóhajtja újra és újra. Kismackó édesanyja szelíden segíti eloszlatni az aggodalmakat, és sokat mesél arról, hogy milyen lesz az ovi. Mire véget ér a nyár, Kismackó biztos benne, hogy az óvoda jó hely, pont ilyen nagyfiúknak való, mint ő. Ez az új Kismackó-történet segít a gyerekeknek, hogy leküzdjék a félelmeiket az újtól és az ismeretlentől. A sorozat többi része is a gyerekkor meghatározó pillanatairól szól: Akkor is szeretnél? Elég nagy vagyok már?

24 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634032885 · Illusztrálta: Eve Tharlet

Caledonia_Valley P
Dany Aubert – Catherine Leblanc: Oviba megyek!

A sorozat többi részéhez hasonlóan a kötet nagyon cuki, bár nekem az előzőek egy picikét jobban tetszettek. Az illusztrációk továbbra is nagyon aranyosak, de azért a zöld melltartós medvemama, akinek a végén „szexin” lecsúszik a pánt a válláról kicsit sok. XD ^^

Kek P
Dany Aubert – Catherine Leblanc: Oviba megyek!

Nem tetszett annyira, mint az előzőek. A kicsi bocs rajza (Anna) pl. kimondottan nem. Kár. :(

Aurora_Michaelis P
Dany Aubert – Catherine Leblanc: Oviba megyek!

A cuki rajzok miatt tetszett meg nekem ez a mesekönyv. Nagyon kedves kis sztori, jól tálalja egy kisgyerek gondolatait. Tetszik, ahogy kötetről kötetre megyünk végig a kicsik problémáin. Ilyen egy igazi szeretetteljes család.

Eowyn I
Dany Aubert – Catherine Leblanc: Oviba megyek!

Imádom ezt a mackós sorozatot! Gyönyörű képekkel vsn illusztrálva és nagyon aranyos témákat mutat meg.

Elithia
Dany Aubert – Catherine Leblanc: Oviba megyek!

Nagyon aranyos tortenet, elkepesztoen aranyos kepekkel. Nagyon szeretem a rajzokat is!

Caledonia_Valley P

– Olyan jó bolyhos és puha vagy, mama – bújt oda hozzá. – Veled akarok maradni örökké!