Számjáték 4 csillagozás

Danielle Steel: Számjáték

Danielle ​Steel szívmelengető új regényében kapcsolatok születnek, bomlanak fel és teremtődnek újra.
Eileen Jackson lemondott saját karrierálmairól, hogy családot alapítson férjével, Paullal. Ám amikor ráébred, hogy Paulnak viszonya van egy fiatalabb nővel, megkérdőjeleződik számára minden áldozat és kompromisszum, de fél, hogy a negyvenhez közeledve túl késő újrakezdeni.
Eközben Paul barátnője, Olivia is megvívja a maga harcát, édesanyja, a híres színésznő, és nagyanyja, az öntörvényű és független szobrászművész árnyékában próbál rátalálni önmagára. Miközben saját művészeti galériáját nemzetközi szintre fejleszti, rádöbben, hogy sok mindent meg kell még tanulnia önmagáról, mielőtt elkötelezné magát valaki mellett.
Eileen végül úgy dönt, hogy követi álmait, és meg sem áll a több ezer mérföldre lévő Párizsig. És a kaland, amely ott vár rá, átformálja az egész életét.
Minden életkorban találkozhatunk új kihívásokkal és felfedezésre váró új világokkal. A… (tovább)

Eredeti cím: The Numbers Game

Eredeti megjelenés éve: 2020

Maecenas, Budapest, 2022
320 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632034348

katih>!
Danielle Steel: Számjáték

Nagyon tetszett ez a könyv is. Azért kapott csak 4,5 csillagot, mert kevésbé tartogatott váratlan fordulatokat.