Mindennek ​ellenére 14 csillagozás

Danielle Steel: Mindennek ellenére

Kate ​Madison elegáns butikot vezet a SoHóban. Miután férje nagyon fiatalon meghalt, egyedül kellett felnevelnie gyermekeit. A fiatalok úgy érzik, immár készen állnak arra, hogy saját kezükbe vegyék az életüket, anyjuk azonban egyre növekvő aggodalommal figyeli, ahogy döntéseikkel mind a négyen szinte kihívják maguk ellen a sorsot.

Idősebb lánya, Isabelle sikeres ügyvéd, akinek Wall Street-i karrierje sebesen ível felfelé, egészen addig, amíg bele nem szeret az egyik ügyfelébe, akit súlyos bűncselekmény elkövetésével vádolnak. Julie-t, a tehetséges divattervezőt egy olyan férfival hozza össze a sors, aki már szinte túlságosan is tökéletesnek tűnik. A megbabonázott lány egykettőre hozzá is megy választottjához, feladja állását, és az ifjú pár Los Angelesbe költözik.

Justin, a szépreményű regényíró, apaságról álmodozik, pedig társával még sem anyagilag, sem érzelmileg nem állnak erre készen, a legfiatalabb testvér, az informatikus Willie pedig az egész családot… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2017

Maecenas, Budapest, 2018
326 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632033525

Paulina_Sándorné P>!
Danielle Steel: Mindennek ellenére

Nem semmi egy család volt. Kate szerintem nagyszerű anya, egyedül is képes volt rá, hogy támasza legyen a gyermekeinek. Bár nem volt egyszerű négy gyermeket felnevelni, iskoláztatni. Isabelle nekem érdekesen furcsa lány volt. Tudta, hogy Zach milyen ember, ennyire nem lehetett naiv. Julie aranyos lány, sajnáltam, amin át kellett mennie. Peter tényleg túl tökéletes volt. Idejében lépett. Justin szimpatikus volt, tetszett, hogy mert lépni az álma felé spoiler Szívesen ott lettem volna, mikor a spoiler Richard spoiler nekem fura volt, nem tetszik, amit művelt. Willie sem egy egyszerű figura. Valahogy a négy gyermeken keresztül sikerült megmutatni milyen buktatói, nehézségei lehetnek egy-egy kapcsolatnak.

Adriboci>!
Danielle Steel: Mindennek ellenére

Szokásos szórakoztatóan szirupos-happyendes olvasmány :) Persze én szeretem az ilyesmit: elolvasom 1-2 nap alatt, feldob és pont ;)