Ház ​a Remény utcában 36 csillagozás

Danielle Steel: Ház a Remény utcában Danielle Steel: Ház a Remény utcában Danielle Steel: Ház a Remény utcában

Liz és Jack Sutherland tizennyolc évi boldog házasságának karácsony délelőttjén véget vet egy váratlan tragédia. Az asszony számára szinte elviselhetetlen a veszteség. Hogyan éljen tovább férje, munkatársa, legjobb barátja nélkül? De nem engedheti át magát a gyásznak, öt kétségbeesett gyermeket kell vigasztalnia, akik közül az egyik különleges figyelmet igényel. Liz a gyermekei szeretetéből merít erőt, hogy folytassa munkáját, s helyt álljon a családban anyaként és „apaként” egyaránt.
Néhány hónap elteltével a legidősebb fiú baleset következtében kórházba kerül. Liz itt ismerkedik meg és barátkozik lassan össze dr. Bill Websterrel. Az új kapcsolat reményt ígér. Ám mire elérkezik a karácsony és Jack halálának első évfordulója, az asszony újabb családi krízissel találja magát szemben…

Eredeti megjelenés éve: 2000

Maecenas, Budapest, 2008
puhatáblás · ISBN: 9789632031910

Lutza21>!
Danielle Steel: Ház a Remény utcában

Nem igazán kötött le a könyv, nagyon sajnáltam Lizt és a családját, de nem tudtam átèrezni igazán a tragédiájukat (szerencsére). Megan-nal egyet értettem, elég korai volt még a férje halála után máris egy ilyen komoly kapcsolat, ahol pár hónap után már házasságról van szó. Értem én, hogy Liz még fiatal és nem akarja egyedül leélni az életet, de én visszajárnèk kísérteni a férjemet, ha ilyen hamar komoly kapcsolata lenne. :)

Nashira>!
Danielle Steel: Ház a Remény utcában

Amikor megláttam a könyv fülszövegénél, hogy egy ötgyermekes család életéről lesz szó, spoiler, rögtön tudtam, hogy megint beleválasztottam egy nem egy könnyű nyári olvasmány-könyvbe. A Danielle Steel-történetek közül leginkább a Családi album-ra hasonlított nekem – az a családregény is azért maradt meg az emlékeimben, mert egy mélyen felkavaró, kellemetlen meglepetésekkel és széthúzásokkal teli történet volt. Egy kicsit mind a két könyvön túl akartam már lenni a végére.
Ezzel a történettel az volt a legnagyobb problémám, hogy egyik szereplővel sem tudtam egy kicsit sem azonosulni. Át akartam érezni a fájdalmukat, meg akartam érteni a viselkedésüket, de valahogy nem ment. :/ Lehet, hogy rosszkor olvastam el, lehet, hogy az én hibám, de most is azon gondolkodom, mit csináljak a könyvvel, mert hogy még egyszer elő nem veszem, az biztos.

Maecenas, Budapest, 2010
320 oldal · ISBN: 9789632032306 · Fordította: M. Szabó Csilla
Könyvmoly33>!
Danielle Steel: Ház a Remény utcában

Nagyon jó könyv volt. Izgalmas ez volt az első felnőtt könyv amit egyhuzamban ki tudtam olvasni. És ez volt az első könyv ami után könyvvel a kezembe aludtam el.
Nagyon tetszett. A jövőben tutu fogok Danielle olvasni :)

ellamuci>!
Danielle Steel: Ház a Remény utcában

Borító hm nem is tetszett, viszont jó az történet, tanulságos, megható. Peter a legszimpatikusabb karakter, sok mindent támogatja az anyukáját.

Bartha_Niké P>!
Danielle Steel: Ház a Remény utcában

Igazi, hamisítatlan Danielle Steel-regény. Bizony volt, hogy fojtogatott a sírás, de imádtam minden sorát. Nagyon-nagyon tetszett.

nagy_anikó>!
Danielle Steel: Ház a Remény utcában

Szerintem nem ez a könyv Danielle Steel legérdekesebb könyve, ennek ellenére jó volt olvasni. Egy értelmetlen gyilkosság után özvegyen maradt Liz és az árván maradt öt gyerek sorsát követhetjük. Mi hogyan alakul, ki hogyan tud megbirkózni a történtekkel? Van e remény egy új kapcsolatra Liz életében? Igen, kapunk válaszokat. Az idő sokat segít számukra és a legidősebb fiú nagyon jó támaszt nyújt anyukájának. Egy nagyon szép könyvet olvastam.

OlvasóMókus>!
Danielle Steel: Ház a Remény utcában

Csak kíváncsiságból olvastam el. Igazából sokkal rosszabbra számítottam. Sokkal nyálasabbra. A történet végig kiszámítható volt, nem voltak benne meglepetések. Nem gondoltam volna, hogy valaha egy Danielle Steel szereplőt megkedvelek, de Jamie-t, a legkisebb fiút egyszerűen imádtam. Mindezek ellenére nem lettem D. S. rajongó.

matraimelinda>!
Danielle Steel: Ház a Remény utcában

Olvasd el és megtudod, ha szereted a női lélekhez szóló bestsellereket!