Gyerekjáték 6 csillagozás

Danielle Steel: Gyerekjáték Danielle Steel: Gyerekjáték

Kate ​Morgan egy tekintélyes New York-i ügyvédi iroda vezető munkatársa. Miután férjét tizenkilenc évvel ezelőtt elvesztette egy tragikus balesetben, egyedül nevelte fel három gyermeküket. Tamara, Anthony és Claire mindig is jó és engedelmes gyerekek voltak, kitűnő egyetemeken tanultak, és ma már remek állásokat töltenek be. Kate kezdettől fogva sokat követelt tőlük, ők pedig anyjukat tekintették a példaképüknek, és igyekeztek megfelelni az elvárásainak.
Ám egy mozgalmas manhattani nyár elég ahhoz, hogy Kate gondosan felépített világa a feje tetejére álljon: kiderül, hogy mindhárom gyermeke teljesen más úton jár, mint ahogy ő hitte. Korábban meg sem fordult a fejében, hogy másképp is elképzelhetik az életüket, mint amit ő tart helyesnek számukra. A mintaanyának és sikeres, független nőnek tartott Kate szembesül a felismeréssel, hogy a megélt kudarcban neki is szerepe van, hiszen sohasem gondolkozott el azon, hogy valóban ismeri-e a gyerekeit.
Vajon a mindenben a… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2019

Maecenas, Budapest, 2021
320 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632034317
Maecenas, Budapest, 2021
318 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632034317 · Fordította: F. Nagy Piroska

katih>!
Danielle Steel: Gyerekjáték

Danielle Steel hozta a formáját. Sok igazsággal átszőtt igazi romantikus könyv. 12 óra alatt elolvastam. Közben azon is elgondolkodtam, hogy akár a saját életünkben is találhatunk párhuzamokat a könyv szellemiségével. Mindenki a legjobbat szeretné a gyerekeinek és bizony nem könnyű megtalálni a helyes utat…

_Horváth_Bernadett_ >!

– Akkor fogok férjhez menni, ha akarok, nem amikor kell. Senki sem írhatja elő nekem, hogy mikor menjek férjhez. És nem tartozom senkinek bocsánatkéréssel, amiért úgy élek, ahogy én akarok.