Erősebb ​a szeretetnél 40 csillagozás

Danielle Steel: Erősebb a szeretetnél Danielle Steel: Erősebb a szeretetnél

A Titanic, a valaha épített legnagyobb hajó első útjára indul… és azon a végzetes éjszakán darabokra törik egy különleges család élete és jövője is.
A húszéves Edwina Winfield egy csapásra felnőtté válik, amikor angliai eljegyzéséről hazafelé tartva szüleit és vőlegényét egyszerre veszti el a szörnyű tragédiában. Öt kisebb testvérével beszáll a Titanic mentőcsónakjába, ám anyjuk nem tart velük. Nem hagyja el férjét, akinek- a lány vőlegényével együtt- a süllyedő hajón kell maradnia.
San Franciscóba visszatérve Edwina neveli kistestvéreit, irányítja a családi vállalkozást és próbálja egyben tartani a népes famíliát. Ám néha-néha,amikor az emberfeletti munka engedi, elsiratja a Titanicon maradt vőlegényét és édesapját. Csak anyja iránt táplál felemás érzéseket: sehogy sem tudja megérteni, hogyan lehetett erősebb az asszony szerelme a gyermekei iránt érzett szereteténél…

Erősebb a szerelemnél és A legdrágább kincs címmel is megjelent.

Eredeti mű: Danielle Steel: No Greater Love

Maecenas, Budapest, 2003
348 oldal · puhatáblás · ISBN: 9632030788 · Fordította: Simó György

Ninácska P
Danielle Steel: Erősebb a szeretetnél

A cím miatt választottam ezt a könyvet a polcról, anélkül hogy beleolvastam volna.
Habár az írónő korábbi művei közé tartozik, mégis nagyon sablonosnak találtam a történetet. Nem tetszett különösképp, nem fogott meg, nem hatott rám. Sokszor letettem, arrébb raktam, elpakoltam, aztán újból elővettem, de egyáltalán nem fogott meg. Többet vártam volna.
Az ismétlések engem is zavartak, bár ez a szerzőnő több könyvének sajátossága (sajnos).
Sokszor úgy érzem, Danielle csak ontja és ontja magából az újabb és újabb történeteket, de ritkán sikerül olyant írnia, amely képes hatni az olvasóra.
Olvastam, hogy a regényből film is készült, annak lehet adok még egy esélyt, a könyv megmarad az egyszer olvasottak listáján.

Axelyna
Danielle Steel: Erősebb a szeretetnél

Ez volt az első romantikus regény, amit először olvastam. Danielle Steel lebilincselő története rögtön magával ragadott. Rabjává váltam műveinek, de mindig is ez lesz a legkedvencebb regényem tőle.

Szandrus
Danielle Steel: Erősebb a szeretetnél

igazából nem értem ,hogy olvashattam el ennyi Danielle Steel könyvet… :)

szodav
Danielle Steel: Erősebb a szeretetnél

Ez egy nagyon rossz könyv, ami olcsó közhelyként használja fel a Titanic tragédiáját, anélkül, hogy bármit különösebben hozzátenne ahhoz!

Sünike
Danielle Steel: Erősebb a szeretetnél

Gyönyörű, megható történet a Titanic egyik tragikus sorsú családjáról. Rengeteget sírtam rajta.

Juckó
Danielle Steel: Erősebb a szeretetnél

Talán a legfantasztikusabb könyv,amit eddig olvastam. Megrendítő,csodálatos,elgondoltató minden mozzanata a családtagoknak..megmagyarázta,mégsem értem az anya miért a halált választotta az apró gyerekek helyett.Azóta sorban olvasom D. St. regényeit

MFKata P

Az ebédlőben csak a kandallópárkányon álló nagy, díszes óra ketyegése és időnként a vastag vászon asztalkendők tompított suhogása hallatszott.