Erősebb ​a szeretetnél 53 csillagozás

Danielle Steel: Erősebb a szeretetnél Danielle Steel: Erősebb a szeretetnél

A Titanic, a valaha épített legnagyobb hajó első útjára indul… és azon a végzetes éjszakán darabokra törik egy különleges család élete és jövője is.
A húszéves Edwina Winfield egy csapásra felnőtté válik, amikor angliai eljegyzéséről hazafelé tartva szüleit és vőlegényét egyszerre veszti el a szörnyű tragédiában. Öt kisebb testvérével beszáll a Titanic mentőcsónakjába, ám anyjuk nem tart velük. Nem hagyja el férjét, akinek- a lány vőlegényével együtt- a süllyedő hajón kell maradnia.
San Franciscóba visszatérve Edwina neveli kistestvéreit, irányítja a családi vállalkozást és próbálja egyben tartani a népes famíliát. Ám néha-néha,amikor az emberfeletti munka engedi, elsiratja a Titanicon maradt vőlegényét és édesapját. Csak anyja iránt táplál felemás érzéseket: sehogy sem tudja megérteni, hogyan lehetett erősebb az asszony szerelme a gyermekei iránt érzett szereteténél…

Erősebb a szerelemnél és A legdrágább kincs címmel is megjelent.

Eredeti megjelenés éve: 1991

Maecenas, Budapest, 2003
348 oldal · puhatáblás · ISBN: 9632030788 · Fordította: Simó György

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!
Danielle Steel: Erősebb a szeretetnél

Szép és megható történet volt, ahogy az összes D. Steel alkotás, tetszett még ha kedvenc nem is lett. Nagyon ránehezedett a lelkemre a sok megpróbáltatás, amin a főszereplőnek át kellett esnie, de remekül helytállt és végül kiegyensúlyozott élete lett.
Nagyon tetszett, hogy egy új szemszögből láthattam a Titanic tragédiáját, a világválság hatását az amerikai társadalomra.
Sok minden belefért ebbe a könyvbe, de hangulat kell hozzá, mivel sok a megríkatós rész benne.

Annemary>!

Megérintett!
Edwina és testvérei magukra maradnak, miután a Titanickal együtt a szüleik is a mélybe vesznek. Edwina vőlegénye is.
A nagylány egész életét arra áldozza, hogy felnevelje a testvéreit. De mindezek ellenére is képes Edwina felülkerekedni és helytállni.
Megható történet, sok tragédiával.
Sokat sírtam.

Axelyna>!
Danielle Steel: Erősebb a szeretetnél

Ez volt az első romantikus regény, amit először olvastam. Danielle Steel lebilincselő története rögtön magával ragadott. Rabjává váltam műveinek, de mindig is ez lesz a legkedvencebb regényem tőle.

Sünike>!
Danielle Steel: Erősebb a szeretetnél

Gyönyörű, megható történet a Titanic egyik tragikus sorsú családjáról. Rengeteget sírtam rajta.

Juckó>!
Danielle Steel: Erősebb a szeretetnél

Talán a legfantasztikusabb könyv,amit eddig olvastam. Megrendítő,csodálatos,elgondoltató minden mozzanata a családtagoknak..megmagyarázta,mégsem értem az anya miért a halált választotta az apró gyerekek helyett.Azóta sorban olvasom D. St. regényeit

Szavak_erdeje>!
Danielle Steel: Erősebb a szeretetnél

Az első könyvem Danielle Steel-től, de biztos, hogy nem az utolsó. :)
Magamhoz képest sokáig tartott, amíg a végére értem. Na nem azért, mert nem tetszett volna, vagy unalmas lett volna a történet. Erről szó sincs. Egyszerűen csak olyan mélyen érintett a testvérek tragédiája, hogy néhány fejezetenként le kellett tennem, mert már nem láttam a könnyeimtől.
Nagyon jól felépített történetről van szó, viszont a végén valamiért hiányérzetem volt egy kicsit, ezért levontam egy fél csillagot.

Bővebben:

Kvakki>!
Danielle Steel: Erősebb a szeretetnél

Szerintem vannak ennél jobb Danielle Steel regények. Valahogy ez nem hozta számomra azt amit vártam ,kicsit sablonos, egyszerű történet volt.

MFKata>!

Az ebédlőben csak a kandallópárkányon álló nagy, díszes óra ketyegése és időnként a vastag vászon asztalkendők tompított suhogása hallatszott.