Elveszítve ​és megtalálva 7 csillagozás

Danielle Steel: Elveszítve és megtalálva

Minden ​azzal kezdődött, hogy előkerült egy doboznyi régi szerelmes levél, és feldőlt egy létra.
Madison Allen, a neves fotóművésznő, miután felnevelte három gyermekét, egyedül él egy százéves tűzoltóházból kialakított manhattani stúdiólakásban. Itt éri baleset egy este, amikor régi fotóit és személyes tárgyait rendezgetve, leesik egy létráról és eltöri a bokáját. Ám ez a baleset az egész életét megváltoztatja.
Mi lett volna, ha? Ez a makacsul visszatérő kérdés biztatja múltidéző kalandra az asszonyt, hogy megtudja, mi történt három hajdani szerelmével a szakításuk óta eltelt csaknem húsz évben. Három, egymástól nagyon különböző férfi volt az életében, akik valaha sokat jelentettek neki, és akikhez feleségül mehetett volna, amikor egyedül maradt három kisgyerekkel. Ő azonban mindegyiküknek búcsút mondott, mert végül mindig a negyedik szerelem, a hivatás lett a győztes.
De Maddie most – begipszelt lábbal, bérelt terepjáróval és elmaradhatatlan fényképezőgépével –… (tovább)

Eredeti cím: Lost and Found

Eredeti megjelenés éve: 2019

Maecenas, Budapest, 2021
320 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632034287

katih>!
Danielle Steel: Elveszítve és megtalálva

D.S. most sem hazudtolja meg önmagát. Izgalmas, fordulatos, romantikus mű, amely ha a közepén lezárul is kerek, teljes. De még ezután is vannak csavarok anélkül, hogy unalmassá válna. Maga a mondanivaló pedig elgondolkodtató és aktuális, mint mindig.

Zsuzsanna_Hernádi>!
Danielle Steel: Elveszítve és megtalálva

Hát nem az írónő legjobbjai közül való. Mese habbal, egynek elmegy, de igazából semmi extra. Olyan, amit végül is elolvasol, mert olvasmányos, tetszik is, de ha 1 hét múlva megkérdeznék miről szólt erősen gondolkodnod kellene rajta. Egyszer olvasós, hamar felejtős. Sablonokra épül, a bonyodalom után jön az igaz szerelem, minden negatív szereplő egyszeriben megváltozik. Tényleg már csak azt várná az ember, hogy táncolni és énekelni kezdenek a végén a naplementében a tengerparton.

Adriboci>!
Danielle Steel: Elveszítve és megtalálva

Aranyos meg minden, de azt hiszem kinőttem már ezekből. Akármennyire is imádtam a regényeit, mostanában egy kaptafa mind. Minimális izgalom, sok uncsi részlet, és persze happy end.