Égi ​küldemény 31 csillagozás

Danielle Steel: Égi küldemény

Danielle Steel regénye egy asszony és egy férfi különös,kései egymásra találásának története.
Az ötvenkilenc éves Jack Watson Beverly Hills dúsgazdag áruház-tulajdonosa.Nála vásárolnak Hollywood sztárjai.Jack Watson élvezi is agglegény élete minden pillanatát.
Amanda Robbins,egykori szépséges színésznő ki nem állhatja Jack Watsont,a javíthatatlan szoknyapecért.Amanda sem fiatal már,amikor hirtelen meghal a férje.A véletlen úgy hozza, hogy éppen Jack Watson segít Amandának a gyász nehéz időszakában.
Egymásba szeretnek,boldogok,de viszonyuk váratlan fordulatot vesz: Amanda – orvosait is meglepve- gyermeket vár Jacktől. A férfi hallani sem akar a jövevényről, Amanda viszont „égi küldeményt” lát benne…

Eredeti megjelenés éve: 1997

Maecenas, Budapest, 1997
300 oldal · ISBN: 9639025410 · Fordította: Sóvágó Katalin

Törpillaa P
Danielle Steel: Égi küldemény

Nekem tetszett aranyos történt volt. Az elején kicsit untam, és alig tudtam haladni vele. De így is tetszett. Aranyosak voltak szülők, hogy spoiler Először féltem ettől, mert már sajna csalódtam Danielle Steel egyik könyvében, de örülök, hogy most nem csalódtam.

nagy_anikó
Danielle Steel: Égi küldemény

Ha direkt keresek sem találhattam volna egymás után két olyan könyvet, mely az idősebb generációval foglalkozik.
Jack és Amanda története bizony néha könnyeket csalt a szemembe. Nagyon érdekes volt a már felnőtt gyerekek hozzáállása a szülők magánéletéhez.
Jack viselkedése, helyzet kezelése nagyon sokszor megnevettetett. Egy nagyon jól megírt, szórakoztató, de egyben elgondolkodtató, könnyed kikapcsolódást nyújtó olvasmány volt.

Bitten
Danielle Steel: Égi küldemény

Adottak a nagyszülők, akikből újra szülők lesznek?! Furcsán hangzik? Meglehetősen….
A még furcsább, hogy saját környezetemben tapasztaltam hasonló felállást. A kislány bátyja 18 éves…. Mit tennék én hasonló esetben? Mi jár végig a fejedben míg olvasol?

Sünike
Danielle Steel: Égi küldemény

Nagyon tetszett. Ez is egyik kedvencem Steel regényei közül.

Danielle Steel: Égi küldemény

Egyik kedvencem DS-től. Ezen a regényen jókat lehet nevetni. Életszagú a történet, szerethető.

Amy_taylor
Danielle Steel: Égi küldemény

Gyorsan el lehet olvasni ezt a rövid kis kellemes törtènetet .A kèt főszereplő Jack ès Amanda akik az idősebb korosztályhoz tartoznak. A törtènet róluk szól,a szerelmükről,a kapcsolatukról! Nekem tetszett,2 nap alatt kiolvastam.

Aaron_Rgd
Danielle Steel: Égi küldemény

Igazán kellemes kis könyv. Szerethető, annak ellenére is, hogy az ember ki tudja következtetni a 90℅-át. Érdemes elolvasni.

Rona_Kokkonen
Danielle Steel: Égi küldemény

Vicces volt, romantikus, régimódi. Végig kuncogtam azon, hogy mennyi borsot törnek felnőtt gyermekeik orra alá csak azzal, hogy úgy érzik, középkorúan is joguk van a szerelemhez.
Szívesen olvasom újra bármikor.

Light_House

– Sose tudhatod, mit vagy kit hoz az élet. Időnként olyan ajándékokat kapunk tőle, amelyekre egyáltalán nem számítottunk, vagy egy jó fenéken billentést. Bármelyiket. De sose azt, amit vársz.

3.fejezet

Light_House

– Azt hittem, magadtól is tudod. Elfelejtetted? – kérdezte mosolyogva.
Watson restelkedő vigyorral bólintott:
– Nyilván tiltakozott a tudatalattim. Utálok olyan emberek temetésére járni, akik fiatalabbak nálam.

1.fejezet

Light_House

A takarítónő a tévé előtt találta Amandát. Rákapott a szappanoperákra és a teleferékre, amelyekben nők zokogtak, hogy a férjük megcsalja őket a szomszédasszonnyal, a német juhásszal, egyszerre két húgukkal. Amanda nézte őket, sírt és fagylaltot evett.

8.fejezet

Light_House

A nők már csak ilyenek. Rengeteg türelemmel viselik a barmokat. Sőt vannak nők, akik szeretik is őket..

9.fejezet

Light_House

Engem csak az nyomaszt, hogy megint elölről akarjuk kezdeni az egészet. Életem alkonyán azt kell majd hallanom, hogy mekkora tetű vagyok, mennyire tönkreteszem más életét azzal, hogy még mindig lefekszem az anyjával. Márpedig elhiheted, hogy azt fogom csinálni. De ha még egyszer teherbe esel, akkor esküszöm, soha többé nem fekszem be az ágyadba. Tessék fogamzásgátlót szedni, amíg be nem töltöd a nyolcvanat!

10.fejezet

Light_House

– Támadt egy ötletem tegnap éjszaka.
– A te állapotodban az veszélyes lehet.
– Komolyan beszélek.
– Én is. Fagylaltgyári részvényeket fogok vásárolni. Te vagy a legnagyobb fagyifogyasztó a Sziklás-hegységtől nyugatra. – Amanda máris négy kilót hízott, pedig alig volt három hónapos terhes.

10.fejezet

Light_House

– Én inkább tévét nézek vagy olvasok – mondta őszintén Amanda.
– Hát gondolom, ez lehet a különbség férfiak és nők között – nevetett Watson. – Mostanáig, ha könyv, tévé vagy nő között kellett választani, az utóbbit választottam. De ha meggyőzöl, hogy fontolóra vegyem az álláspontomat, lehet, hogy holnap reggel új tévét szerzek be.
– Reménytelen vagy!

4.fejezet

Light_House

A tűzpiros Ferrari sivító abroncsokkal megkerülte a sarkot, és bevágódott pontosan oda, ahol Jack Watson szokott parkolni Beverly Hills-i üzlete, a Julie's előtt.