Családi ​album 44 csillagozás

Danielle Steel: Családi album Danielle Steel: Családi album Danielle Steel: Családi album

A negyven esztendő gyorsan elszállt a hollywoodi álomgyár felett. Négy évtizede, az aranykor idején Faye Price élő legenda, a világ legkeresettebb filmszínésznőinek egyike volt. Majd a szerelem, a családalapítás évei következtek, öt gyermek felnevelésének minden szépsége és keserve. Végül pedig az álom is beteljesült: Fay lett Hollywood első női filmrendezője.
A karrier és a család érdekei azonban nem mindig esnek egybe. Vajon Fay képe-e arra, hogy anyaként is, művészként is teljesítse küldetését?

A könyvből 1994-ben azonos című film is készült.

Szerelmem Hollywood és Halhatatlan szerelem címmel is megjelent.

Eredeti cím: Family Album

Primo, Budapest, 1994
360 oldal · puhatáblás · ISBN: 9638079916 · Fordította: Veszprémi György

Light_House>!
Danielle Steel: Családi album

Igazi családregény. Nagy szerelem, karrier, család, öt gyerek, és a bonyodalmak, szerelmek, veszteségek…. DS rajongóknak nem lehet kihagyni ezt a könyvet.

Lex>!
Danielle Steel: Családi album

Az egyik legkedvesebb DS könyvem, már jó párszor kiolvastam. Szerteágazó a történet, több szálon fut, hisz egy egész család (7 tagú) életét tárja elénk, és bizony van bőven mit elmesélni róluk. Én nagyon szeretem. Minden benne van, aminek egy jó DS könyvben benne kell lennie. Csak ajánlani tudom!

Rena213>!
Danielle Steel: Családi album

Szerettem, bár voltak benne kicsit indiszkrét dolgok amikről simán meglettem volna nélkülük, de összességében tényleg igazi ds könyv volt.

Vanda_Zsolnay P>!
Danielle Steel: Családi album

Már ez a második, vagy harmadik DS könyv, amit az őskorban olvastam és akkor nagyon tetszett. Most újra vettem néhányat, főleg amit már olvastam és tetszett, de megint belenyúltam. Valahogy nem volt 5 csillag.
Alapvetően egy estés könyvek ezek, de most nagyon lassan haladtam vele. Az első felét annyira untam, hogy párhuzamosan kiolvastam mellette egy másik könyvet.
Hosszú volt , vontatott, sok felesleges információval.
Ward az önsajnálatával eleinte az egyamra ment. Ez persze később megváltozott, de nem segített abban, hogy érdekeljen a történet.
Aztán nagy nehezen elindult. A felétől már volt minden ami beleférhetett a könyvbe. Elsodort a történet.
Sok-sok érzelemmel, drámával, és olyan fordulatokkal, amikre nem is számít az ember.
A végére mindenki a szívemhez nőtt. spoiler

BezTina>!
Danielle Steel: Családi album

Egyszerűen tökéletes volt! Lenyűgöző! Magávalragadó! Élethű…és a maga módján nagyon is varázslatos :)

BezTina>!

„Az Úr családot ád a magára maradtnak”- mily vigasztaló szavak ezek a Bibliából!… Családot, amelyet a vereség, a kötelesség, a szükség vagy csak a vágy tart össze… és olykor, ha valakinek szerencséje van, a szeretet. A család olyan szó, amelynek a jelentésében benne van a biztonság, a sziklaszilárd alap, az a hely, ahova hazamehetünk, amelyben felnőhetünk… amelyből kirepülhetünk, de mégis emlékszünk rá és belekapaszkodhatunk… mert amit ott halottunk, örökre megmarad a fülünkben és a szívünkben… az emlékek színes szoborként egy életre belénk vésődnek, apró csillogó színű szilánkokból, amelyek némelyike ugyan halványabb, sőt néha egészen elhalványul, olyannyira, hogy már-már elfelejtjük… ám teljesen sohasem merülnek feledésbe. Ez az a hely, ahol elkezdődik az életünk és ott szeretnénk, ha véget érne… ez az, amit olyan kemény munkával építünk fel magunknak, és az elemei, mint építőkockák, az égik érnek… A család…micsoda képeket varázsol elő…micsoda emlékeket….micsoda álmokat!