A ​stáb 17 csillagozás

Danielle Steel: A stáb

Kait ​Whittier szereti a munkáját, népszerű rovatának egész rajongótábora van, sokan csak az ő írásai kedvéért veszik meg a Woman’s Life magazint. Felnőtt gyermekeit is imádja, élvezi a ritka alkalmakat, amikor együtt lehet velük. De ötvennégy évesen, két házassággal a háta mögött a szerelemről már végleg lemondott, és most úgy érzi, semmi nem tölti be az űrt az életében, amit messzire költözött és önálló életet kezdett gyermekei hagytak maguk után.
Ám egy véletlen találkozás Zack Winter tévéproducerrel alaposan felbolygatja az életét. Zack bíztatására Kait elvállalja egy tévésorozat szövegkönyvének megírását, amelyre a saját nagyanyja élettörténete ihlette. A producer annyira el van ragadtatva Kait munkájától, hogy elhatározza: ez a tévésorozat lesz a következő nagy
költségvetésű projektje. Így aztán Kait egyik napról a másikra egy profi tévéstáb nyüzsgő és színes világában találja magát. Elbűvölő emberekkel találkozik, új barátokat szerez, féltve őrzött titkokba… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2018

Maecenas, Budapest, 2019
318 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632033907

Karolina_Kolonics>!
Danielle Steel: A stáb

Rendkívül nagy pozitív csalódás számomra ez a könyv és az írónő. Régóta vár a polcomon és keserédes érzéseim voltak azzal kapcsolatban, hogy egy kihíváson ebben a hónapban ezt választották számomra. Ritkán ér ekkora pozitív csalódás. Danielle Steel a romantikus „csöpögős” könyveiről híres, ezek pedig alapvetően elég távol állnak tőlem. A stáb cselekményét azonban egyáltalán nem mondanám nyálasnak, sőt, kifejezetten mellékes a szerelmi szál a történetben. A sorozat forgatásának leírását, Kait életének megismerését nagyon szerettem. Kifejezetten inspirálónak nevezném a könyvet. A fél csillag levonás csak annak szól, hogy szívesebben megismertem volna mélyebben Kait gyermekeit is. Ajánlom mindenkinek!

Zsuzsanna_Hernádi>!
Danielle Steel: A stáb

Nehezen indult be ez a könyv, de utólag rájöttem, hogy igazságtalan voltam vele. Ugyanis pont egy olyan időszakban kezdtem el olvasni, amikor hirtelen rengeteg dolgom lett, ezért nem haladtam vele, csak nagyon lassan. Alapvetően nem rossz ez a könyv, de nem is mondanám kiemelkedőnek. Egyszer olvasós. Igazából nincs nagy kerettörténete, olyan, mint amikor kis időre belepillantunk egy ember életébe, aztán megyünk tovább. Messze nem a legjobb D. S. könyv, de kikapcsolódásnak megfelelő.

Krisztinka_051>!
Danielle Steel: A stáb

Nagyon tetszett. Kait és Nick történte szívmelengető. Örömmel olvastam. Az élet kiszámíthatatlan. Valamikor boldogságot hoz, valamikor fordulatot, de mindig megy tovább. A történetben Kait erős asszony. Aki a végén elnyeri méltó jutalmát.

goti99>!
Danielle Steel: A stáb

Rengeteg könyvet olvastam már az írónőtől. Ez is elnyerte a tetszésemet. Jó volt belelátni egy forgatás színfalai mögé, illetve, hogy erős női karakterek vannak a középontban, mind a filmben, mind a történetben is. Kait és Nick története szívmelengető. Az élet kiszámíthatatlanságát is leírja a történet. Valamikor boldogságot hoz, valamikor fordulatot, de mindig megy tovább.