Star ​Wars: Lázadók – Sabine, egy lázadó vázlatai 6 csillagozás

Daniel Wallace: Star Wars: Lázadók – Sabine, egy lázadó vázlatai

Sabine Wren vagyok. Lázadó, de egyben művész. Egy LÁZADÓ csapat tagja vagyok, és a BIRODALOM ellen harcolunk minden eszközzel. Az én esetemben ez festékszórókat, patronokat, és nagy teljesítményű robbanóanyagokat jelent. Nézz bele a vázlatkönyvembe, és megtudod, miért harcolunk, és hogy a BIRODALOM miért nem lesz képes SOHA megtörni a lelkünket!

Kolibri, Budapest, 2015
96 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155501678 · Fordította: Takács Orsolya · Illusztrálta: Annie Stoll

Near
Daniel Wallace: Star Wars: Lázadók – Sabine, egy lázadó vázlatai

Na ez már azért érdekesebb, színesebb, változatosabb lett. Megvan benne a kis tudományos alap, a kis semmiségek. Különösen tetszett, hogy a kihajtható részek között – ha jól emlékszem – két plakátot is kapunk. Úgy értem körözési és propaganda plakátot. Piszok jó kis hangulatot adnak a könyvnek!
Ami pedig nem tetszett, mert azért van itt is olyan:
– Lézerkard… megint.
– Lefordítatlan szöveg, mert igen, ilyen is maradt benne, igaz, csak egy vagy két mondat a lapok „firkált” részein.
– „Felesleges, üres” lapok a kötet végén. Kicsit olyan érzésem van, hogy csak bele kellett tenni még pár oldalt, hogy drágábban lehessen eladni, hiszen így majdnem száz oldal!