Játszani ​tudni kell 1 csillagozás

50 tipp, hogy sikeres legyél a pókerasztalnál
Daniel Negreanu: Játszani tudni kell

Szeretnéd ​tudni, hogyan gondolkodik egy profi pókerjátékos?

Daniel Negreanu most felfedi a sikeres pókerezés titkait. Elárulja, milyen hibákat szoktak leggyakrabban elkövetni a kezdők, milyen szintjei vannak a pókertudásnak, hogyan játsszuk meg az úgynevezett rázós lapokat, mi a legkifizetődőbb stratégia hosszútávon, és mikor érdemes egy 72-vel is emelni. Azt is megtudhatjuk, mennyit érnek az azonos színű kezdőlapok, mit kezdjünk egy osztott bubipárral, mikor kell eldobni az ászokat, és hogyan építsünk fel egy tökéletes blöfföt. Mindezt a tőle megszokott szikrázóan szellemes stílusban. Kezdőknek és haladóknak egyaránt kihagyhatatlan olvasmány!

Daniel Negreanu a póker világának egyik legnépszerűbb és legkarizmatikusabb alakja, hat WSOP-karkötő és két WPT-bajnoki cím büszke birtokosa. Mind a WPT, mind a WSOP választotta már Az Év Játékosának, utóbbi kétszer is, ami egyedülálló a WSOP történetében. Pályafutása során több mint negyven tournamentgyőzelmet aratott, és a… (tovább)

Jaffa, Budapest, 2015

presszócska P>!
Daniel Negreanu: Játszani tudni kell

Daniel Negreanu: Játszani tudni kell 50 tipp, hogy sikeres legyél a pókerasztalnál

Könnyen emészthető, jó könyv. :)

presszócska P>!

A póker valóban egy játék, és valóban lehet benne hazardírozni. Azonban ugyanúgy hazardírozhatsz a Monopolyban, az ugróiskolában vagy akár a pénzfeldobásban is. Onnan tudom, hogy mindegyiket kipróbáltam!