Hajsza ​a vidámparkban 9 csillagozás

Dan Green: Hajsza a vidámparkban

Valami furcsa dolog történik FELLINI FANTASZTIKUS VIDÁMPARKJÁBAN. Véletlenül kiszabadult öt vérfagyasztó lény, és neked kell visszazárnod őket a börtönükbe. De meg tudsz-e küzdeni a VIDÁMPARKBAN elszabadult ERŐKKEL?

Vedd elő a fizikatudásodat, és döntsd el te magad, merre indulsz tovább. Meglátod, hogy többet tudsz, mint gondolnád, és még fizikából is okosabb leszel!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Kalandos küldetés Napraforgó

Napraforgó, Budapest, 2018
48 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634459682 · Fordította: Pataki Andrea · Illusztrálta: David Shephard

kratas P>!
Dan Green: Hajsza a vidámparkban

Hát ez tényleg vérfagyasztó volt, de nem a történet, hanem a kérdések :D
Szerintem izgalmas lehet a gyerekeknek és tényleg tanulni is lehet közben és nem veszi el a kedvét az olvasónak egy-egy rossz válasz esetén (ja, volt több is), mert kedvesen elmondja, hogy miért gondoltad rosszul.

Kicsibogár>!
Dan Green: Hajsza a vidámparkban

Fizika a vidámparkban. Erős négyest adnék magamnak a találati ráta alapján. :) De a történet öt csillagos.

lenne P>!
Dan Green: Hajsza a vidámparkban

Ezt megvettük,mert óccsó volt, de nagyon erőltetettnek találtam, hogy hol egy vámpírral, hol egy múmiával beszélgetek életre-halálra a fizikáról.spoiler

Chöpp >!
Dan Green: Hajsza a vidámparkban

Ez jobb volt, mint a földrajzos, viszont sok hiba és félreértelmezhető kérdés volt benne. A szörnyek bezárása jó ötlet volt!